Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1012
Počet fotografií: 246

Kostýmy studentů bratislavské Sdružené školy scénického výtvarnictví - císařovna Sisi.
   


Skupina A


Pavel Khek, Lenka Smrčková Chaplin
Režie: Pavel Khek
Městské divadlo Mladá Boleslav
Měl hluboký vztah k nemocné matce, prošel čtyřmi manželstvími, byl posedlý filmem a měl konflikt s americkou justicí. Především ale měl mimořádný dar, najít v každé lidské situaci humor. V titulní roli exceluje Matouš Ruml.
Dále hrají: Petr Prokeš, Lucie Matoušková, Hana Marie Maroušková, Aleš Petráš, Svatava Milková, Petr Mikeska, Roman Teprt, Petr Bucháček, Karolina Frydecká, Tereza Rumlová, Dagmar Teichmannová, Marta Dancingerová, Sandra Černodrinská, Nina Horáková, Máša Málková

 


FUK! nelze z organizačních důvodů odehrát. Jako náhradní představení uvádíme komedii Chvála bláznovství s Filipem Blažkem a Martinem Hoffmannem. FUK! připravujeme zařadit do DP 2017/2018. Děkujeme za pochopení:


Změna programu vyhrazena


Skupina B


Petr Kolečko Zakázané uvolnění
Režie: Daniel Špinar
A Studio Rubín, Praha
Hořká komedie, ve které se setkávají tři mladé ženy v jednom čase a prostoru, aby zde nemilosrdně rozebraly své životy, vztahy a především muže.
Hrají: Zuzana Stavná, Hana Vagnerová/Eliška Křenková, Tereza Hofová/Jana Stryková


Bĺrd Breien Kurz negativního myšlení
Režie: Daniel Hrbek
Švandovo divadlo, Praha
Adaptace pozoruhodného norského filmu v sobě spojuje prvky psychologického dramatu se sarkasticky černou komedií… ale především je o poznávání sebe sama, skoncování s falešnou upřímností, soucitem a možná o skutečném „léčení“ duše.
Hrají: Michal Dlouhý, Kristýna Frejová, Apolena Veldová, Miroslav Hruška, Z. Onufráková/Eva Josefíková, Kamil Halbich, Jaroslava Pokorná/Daniela Bakerová


Změna programu vyhrazena

   
Poslední aktualizace 25.04.2017 12:14:14 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.