Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 909
Počet fotografií: 246

Kostýmy studentů bratislavské Sdružené školy scénického výtvarnictví
   

Vestibul
Vernisáž výstavy 7.10. v 17 hodin

Doprovodný program v rámci XIV. Mezinárodního festivalu outdoorových filmů.
Kamil Übelauer se do země, která jej několik let přitahovala jako magnet, vypravil v září roku 2013. Dvoutýdenní výprava osmi fotografů měla původně za cíl navštívit několik vytipovaných míst napříč celou zemí, okolnosti je však zavedly rovnou za polární kruh na malebné Lofoty (Norsko). Sladkou tečkou pak pro výpravu byla vysněná polární záře, která zkrášlila oblohu během předposlední noci.

Galerie Gaudeamus
Velkoformátové fotografie a fotografiky s doplnujícími texty, které tvoří spojovací most mezi divákem a obrazem.

Vše začalo v roce 1992 koupí analogového fotoaparátu a první motivační fotografií, která se nakonec dostala ke štastnému majiteli až do Japonska. V současné době se J. E. Gregor věnuje umělecké tvorbě v podobě vytváření motivačních velkoformátových fotoobrazů. Snaží se vyjadřovat myšlenky, které chce sdělit beze slov, prostřednictvím obrazu. Pracuje s výrazovými prostředky, přesahujícími rámec běžné komerce, snaží se novým způsobem zachytit životní situace a pocity lidí 21. století. Věří, že každý divák si najde alespoň jeden obraz, který mu připomene situaci, kterou prošel, nebo překážku, kterou překonal.

Vestibul a galerie Gaudeamus

Práce studentů Střední školy uměleckých řemesel, Gurťjevova 8, Ostrava -Zábřeh: oděvy, kresba, malba, grafika.
Vernisáž výstavy 2.11. v 17 hodin

   
Poslední aktualizace 24.10.2016 08:37:31 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2016 Všechna práva vyhrazena.