Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1012
Počet fotografií: 246

Pohled do zákulisí přehlídky

19 hodin
Vstupné 290, 270, 250, 190 Kč

Zábavný pořad básníka, scénáristy a vtipného glosátora, ve kterém vypráví historky za života a glosuje aktuální dění.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 80 Kč

Krátké filmové dokumenty s pozváním na zajímavá místa v České republice a na Slovensku. Cestopisný komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka.

REZERVACE

10 hodin
Divadlo Applause, Praha

Nejpopulárnější dětská kniha autorky Astrid Lindgrenové Pipi Dlouhá punčocha na jevišti! Byli jste někdy ve Vile Vilekule? Znáte Pipi, jejího koně nebo opičku – pana Wilsona?
Pipi se nastěhuje do Vily Vilekuly a brzo se skamarádí s Tonim a Anikou. Zavede je do svého světa fantazie a dokonce i do cirkusu. Malé diváky fascinuje nejen dobrodružství zrzavého děvčátka, ale taky její touha po svobodě, spravedlnosti a samostatnosti. Divadlo Applause založili začátkem roku 2013 režisérka a herečka Rita Jasinská a herec Karel Pokorný s ambicí vytvořit syntetické divadlo, jehož cílem je vytvářet kvalitní divadelní představení (klasická díla i autorské počiny) zaměřené na maximální herecký projev s vizuální metaforickou hrou, pomocí komponace prvků nejnovějších technických prostředků. Zároveň chce svojí precizní a hravou poetikou oslovit široké divácké publikum různých věkových kategorií. Úprava, režie a návrh scény: Rita Jasinská
Doprodej vstupenek pro veřejnost: 80 Kč.

19 hodin
6. hra DP 16/17 skupina A
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč
Městské divadlo Mladá Boleslav

Měl hluboký vztah k nemocné matce, prošel čtyřmi manželstvími, byl posedlý filmem a měl konflikt s americkou justicí. Měl ale dar najít v každé lidské situaci humor. Napsali Pavel Khek, Lenka Smrčková.
Hrají: M. Ruml, P. Mikeska, P. Prokeš, L. Matoušková, H. M. Maroušková, A. Petráš, S. Milková a další

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč
Divadlo Kalich, Praha

Kam až je osamělý člověk schopen zajít, aby našel někoho, s kým si bude moci popovídat?  Marc Becker
Hrají: Pavel Liška, Josef Polášek a Zuzana Bydžovská

REZERVACE

17 hodin
Vstupné 200 Kč; studenti a senioři 170 Kč

Prostřednictvím soukromých dopisů odhaluje Phil Grabsky ve svém filmu nový pohled na muže, který nejenže se svými obrazy zasloužil o zrod impresionismu, ale byl také nejvlivnějším a nejúspěšnějším malířem 19. a počátku 20. století. Strhující příběh muže, který pod rouškou svých sluncem rozjasněných pláten, trpěl depresemi, osamělostí, inklinoval k sebevraždě. Jak se ale jeho umění vyvíjelo a jeho láska k zahradničení vedla ke slávě jeho zahrady v Giverney, objevuje se v jeho dopisech humor, porozumění a láska k životu.

REZERVACE


 

19 hodin
Vstupné 200 Kč; studenti a senioři 170 Kč

Pierre-Auguste Renoir je po celém světě známý a obdivovaný pro své impresionistické malby Paříže. Renoira však tento styl unavil a vydal se jiným směrem. Režisér Phil Grabsky ve svém filmu Renoir uctívaný a zatracovaný, založeném na pozoruhodné sbírce 181 Renoirových děl z Barnes Foundation ve Filadelfii, zkoumá tento nový směr. Film se zabývá především pozdními díly, proč jsou některými obdivována a některými zatracována. Překvapivě právě tato díla se stala inspirací pro dva giganty 20. století – Picassa a Matisse. Tento film je nejen novou biografií významného umělce, ale odhaluje Renoira jako spojník mezi starým a novým uměním.

REZERVACE

Klubovna č.1
9.30 hodin
Vstupné dobrovolné

Společné zamyšlení nad otázkami a záhadami života. Témata přednášek určují návštěvníci sami, a to svými dotazy. Na závěr přednášky proběhne biotronické působení formou rozloučení. Více informací na www.dub.cz

16 hodin
Vstupné 120, 110, 100 Kč
Divadelní společnost Julie Jurištové, Praha

Klasická pohádka na motivy K. J. Erbena v muzikálovém podání! Co svět světem stojí, někteří lidé touží jen po bezpracném životě, bohatství a moci. Napravit všechny špatnosti je velká práce i pro kouzelné bytosti. Buďme proto rozvážní a opatrní. Když chudý švec Matěj dostane zázračný ubrousek a beránka snášejícího zlaťáky, v krčmě už na něj čeká vykutálená dvojice hostinských, která ho nestydatě okrade. Tentokrát je však stihne zasloužený výprask. Teprve když je po starostech, mohou si všichni oddechnout. Autor a režie : Dana Pražáková Hrají : Jiří Krejčí / Radovan Snítil, Julie Jurištová, Dana Bartůňková, Milan Duchek / Rafael Pražák, Jiří Hána / Daniel Koťan / Kryštof Maliňák.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 250, 230, 210, 180 Kč

Koncert populárního českého advokáta a folkového písničkáře, známého jako zpívající právník.

REZERVACE

Slavnostní zahájení 9. ročníku divadelního festivalu Dream Factory Ostrava
Původní termín 30.5.17 byl z provozních důvodů změněn, děkujeme za pochopení
19 hodin
Vstupné 490, 450, 400, 330, 190 Kč
Dejvické divadlo, Praha

Dramatizace dosud nepublikovaných povídek neznámého autora na téma vztahových propletenců, nepravděpodobných situací a osudových znamení. Hrají: J. Holcová, M. Issová, Z. Žádníková, H. Čermák, M. Hádek/ V. Polívka, V. Neužil, P. Šimčík, I. Trojan http://www.dfov.cz/program/ 


REZERVACE

17 hodin
Vstupné 40 Kč

Cestopisný komponovaný pořad Kamila Übelauera k zahájení stejnojmenné výstavy. Výstava velkoformátových fotoobrazů bude probíhat v DKMO v galerii Gaudeamus od 1. – 30. 6..
Kamil Übelauer se narodil v Havířově, kde také trvale žije. Fotografování se věnuje od roku 2004. Nosným tématem jeho tvorby je krajina a horské scenérie. Krajinnou tvorbu zaměřuje především na lokality blízké svému bydlišti; do hor vyjíždí nejen za fotografiemi, ale také za dobrodružstvím, relaxací a odloučením od civilizace. Nezáleží přitom, zda se jedná o hory na Slovensku, které jsou mu polohově blízké, nebo italské Dolomity, které jsou pro něho zajímavé především z fotografického hlediska. Od roku 2011 se věnuje výstavní činnosti. Je členem Fotoklubu Havířov. S jeho tvorbou se můžete blíže seznámit na webových stránkách www.ubefoto.cz

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 380, 340, 290, 250, 170 Kč
Studio Dva, Praha


Nečekaný pohled do soukromí Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice. „…stand up je disciplína, kde je člověk sám za sebe, a tím pádem je to něco mezi románem na jevišti, epickým vyprávěním, a zvláštním, odlehčeným hraním…“ Ondřej Sokol.

REZERVACE

Poslední aktualizace 25.04.2017 12:14:14 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.