Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1011
Počet fotografií: 246

Představení Geneze divadelního souboru Dividlo

19 hodin
Vstupné 590, 490, 390, 290, 190 Kč

Koncertní vystoupení NEJVYŠŠÍHO českého zpěváka a herce, představitele hlavní role v české verzi muzikálu The Phantom Of The Opera a představitele krále Šalamouna v muzikálu Sibyla, královna ze Sáby, který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky pražské muzikálové scény. Přijďte si prožít svůj vánoční sen! Zastavte se ve chvílích předvánočního shonu a poslechněte si koncert, který vás naladí na tu správnou sváteční vlnu. Máme pro Vás připraveny nejen ty nejkrásnější vánoční hity, ale i spoustu novinek! Jako dárek přijde zazpívat několik krásných písní KATEŘINA BROŽOVÁ. Uslyšíte i překrásný duet Kateřiny a Radima, Přísahám, že jsem to já. Překvapením večera bude ADÉLA KŘIVÁNKOVÁ finalistka dětské soutěže San Remo junior. Nebudou chybět ani zbrusu nové hity z Radimova nového alba. Zazní hity z muzikálů, klasiky a balady s krásnými českými texty! Sny se mají plnit nejen o Vánocích. Vy si ten svůj můžete vyplnit už nyní.


REZERVACE

15.45 hodin / Délka představení 2.05 hodin
Vstupné 290 Kč, při zakoupení vstupenek na 3 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč.

Francouzský choreograf Jean Chrisoph Maillot nastudoval představení exkluzivně pro Bolšoj. Pod jeho vedením objevíme zcela nové kvality souboru. Výkony souboru jsou nedostižné i v moderních choreografiích.

REZERVACE

9 hodin
Soutěž ve sportovním tanci. Taneční liga dospělých.

Taneční soutěž se uskuteční ve společenském sále DKMO za účasti těch nejlepších párů z ČR i zahraničí. Vyvrcholením bude večerní gala program v 19 hodin, jehož součástí bude semifinále a finále Taneční ligy – latinskoamerické tance. Časový harmonogram soutěží naleznete na stránkách ČSTS. Vstupenky na večerní gala program budou v prodeji na místě v den konání soutěže nebo od 1.11.2017 na sekretariátu TK Trend Ostrava (ve všední dny od 15 do19 hodin). Více informací na www.tktrend.cz

15.45 hodin / Délka představení 2.15 hodin
Vstupné 290 Kč; při zakoupení vstupenek na 3 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč

Rozkošné vánoční představení pro celou rodinu. Pohádka o holčičce Marušce a jejím kouzelném vánočním dárku – louskáčku na ořechy, který se v její fantazii promění v krásného prince.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč
Divadlo Bez Zábradlí, Praha

Komedie Francise Vebera tom, že "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá" a "kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp."
Hrají: V. Vydra, J. Carda, R. Hrušínský, V. Freimanová/ J. Boušková, J. Švandová a další

REZERVACE

18 hodin
Vstupné 150, 100 Kč

Pohádkové taneční představení v nastudování posluchačů Taneční školy HAPPY DAY DANCE Ostrava. Další představení: 26. 12. 17 a 28. 1. 18. I. jednání: V malém městečku se o vánočních svátcích scházejí hosté. Děti nedočkavě čekají, kdy už konečně uvidí vánoční stromeček a dárky. Vytoužený okamžik nastává a přede všemi se otevírá pohled na nazdobený stromek. Pod ním nachází malá Klárka dárek od svého strýčka – veselou hračku Louskáčka, který snadno louská oříšky. V masce kouzelníka se objevuje dětmi nepoznaný strýc Kláry a Frantíka a děti jsou nadšené jeho uměním oživovat jejich hračky a vymýšlet pro ně zábavy. Bratr Klárky Frantík, velký nezbeda a posměváček, nechtěně Louskáčka Klárce rozbije. Strýc umí ale všechno a Klárce loutku opraví. Večer skončil a hosté se rozcházejí. Klárka něžně konejší svého polámaného kamaráda a odchází spát.
Noc. Klárka spí v postýlce spolu se svou zamilovanou hračkou – Louskáčkem. Zdá se jí podivuhodný sen, v němž je její kmotr skutečným kouzelníkem a rozehrává velký fantaskní příběh Klářina snu, kde hlavní postavou je oživlý Louskáček. Ten vítězí v bitvě s myší armádou, definitivně poráží zlého Myšího krále a proměňuje se v krásného prince. A pak se s Klárkou vydává na dalekou a kouzelnou cestu. II. jednání: Klárka a princ Louskáček se ocitají v pohádkové zemi, kde je vítají hosté slavnosti, kteří přicházejí z různých zemí. Všichni vesele oslavují a tančí. Ale.. vše to byl jen kouzelný sen. Skončila noc a s ní odešlo i noční snění. Začíná nový den, Klárka se probouzí doma u vánočního stromečku a na jejím klíně leží hračka Louskáček. Facebook

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 890, 790 Kč

Jan Smigmator, Dasha & Big Band Felixe Slováčka. Po úspěšném a beznadějně vyprodaném turné v roce 2016 jsou tu Swingové Vánoce se svými sólisty a fantastickým big bandem i letos. Dvouhodinovým koncertním programem publikum provázejí swingový zpěvák Jan Smigmator a držitelka prestižní ceny Thálie multižánrová zpěvačka Dasha. Oba zpěváky i tentokrát doprovodí Big Band Felixe Slováčka, jeden z nejlepších swingových orchestrů evropské hudební scény. Galakoncert je složen ze slavných vánočních evergreenů zlaté éry swingu, včetně skladeb orchestrů Glenna Millera a Counta Basieho, písní Franka Sinatry, Elly Fitzgerald, Tonyho Bennetta, Michaela Bublého, Barbry Streisand, ale také hitů pop music v originálních big bandových aranžmá. V doprovodu big bandu se jako sólistka představí špičková saxofonistka Markéta Smejkalová.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 310, 290, 270, 250 Kč

Vánoční speciál známé pražské travesti skupiny.

REZERVACE

Vánoční dárek pro vaše blízké
Repríza z Metropolitní opery New York
15 hodin
Vstupné 300 Kč; studenti a senioři 250 Kč
České titulky
Délka trvání 2,5 hodiny

Verdiho rané drama z dávného Babylonu. Dirigent: James Levine Režie Elijah Moshinsky
Účinkují: L. Monastyrska, J. Barton, R. Thomas, P. Domingo, D. Beloselskij

REZERVACE

Vánoční dárek pro vaše blízké
10 hodin
Vstupné 150, 100 Kč

Pohádkové taneční představení v nastudování posluchačů Taneční školy HAPPY DAY DANCE Ostrava. I. jednání: V malém městečku se o vánočních svátcích scházejí hosté. Děti nedočkavě čekají, kdy už konečně uvidí vánoční stromeček a dárky. Vytoužený okamžik nastává a přede všemi se otevírá pohled na nazdobený stromek. Pod ním nachází malá Klárka dárek od svého strýčka – veselou hračku Louskáčka, který snadno louská oříšky. V masce kouzelníka se objevuje dětmi nepoznaný strýc Kláry a Frantíka; děti jsou nadšené jeho uměním oživovat jejich hračky a vymýšlet pro ně zábavy. Bratr Klárky Frantík, velký nezbeda, nechtěně Louskáčka Klárce rozbije. Strýc umí ale všechno a Klárce loutku opraví. Večer skončil a hosté se rozcházejí. Klárka něžně konejší svého polámaného kamaráda a odchází spát.
Klárka spí v postýlce spolu se svou zamilovanou hračkou – Louskáčkem. Zdá se jí podivuhodný sen, v němž je její kmotr skutečným kouzelníkem a rozehrává velký fantaskní příběh Klářina snu, kde hlavní postavou je oživlý Louskáček. Ten vítězí v bitvě s myší armádou, definitivně poráží zlého Myšího krále a proměňuje se v krásného prince. A pak se s Klárkou vydává na dalekou a kouzelnou cestu. II. jednání: Klárka a princ Louskáček se ocitají v pohádkové zemi, kde je vítají hosté slavnosti, kteří přicházejí z různých zemí. Všichni vesele oslavují a tančí. Ale.. vše to byl jen kouzelný sen. Skončila noc a s ní odešlo i noční snění. Začíná nový den, Klárka se probouzí doma u vánočního stromečku a na jejím klíně leží hračka Louskáček. Facebook

REZERVACE

Vánoční dárek pro vaše blízké
18 hodin

Vstupné 380, 330, 280, 250, 150 Kč
Divadlo Palace, Praha

Přivést si domů milence právě, když má váš manžel v ložnici svou přítelkyni, je velmi nešťastné. Ještě, že je tu služka Anna.
Hrají: Martina Hudečková, David Prachař, Linda Rybová, Saša Rašilov, Petra Špalková

REZERVACE

Vánoční dárek pro vaše blízké
17 hodin
Vstupné 290 Kč včetně skleničky sektu

Antonín Dvořák Karneval, op. 92
Igor Stravinský Pas de deux z Apollon musagčte
Richard Strauss Písně
Leonard Bernstein Tři taneční epizody z "O městě"
Leonard Bernstein Postarej se o tento dům z "1600 Pennsylvania. Avenue"
Dmitrij Šostakovič Suita z baletu Zlatý věk, op. 22a
Diriguje: Simon Rattle
Mezzo-soprán: Joyce DiDonato

REZERVACE

Vánoční dárek pro vaše blízké
16 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč včetně skleničky sektu
Těšínské divadlo Český Těšín

Již od roku 1745 se těší oblibě Goldoniho commedia dell'arte. Situační komedie plná záměn a nedorozumění samozřejmě nemůže skončit jinak než šťastným koncem.
Hrají: M. Čížek, V. Kryške, O. Frydrych, P. Sklářová, R. Urban, M. Liška, A. Krulikovská, P. Sutory a další

REZERVACE

Poslední aktualizace 23.11.2017 12:47:31 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.