Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 970
Počet fotografií: 246

Pohled do zákulisí přehlídky

19 hodin
Vstupné 350, 330, 310, 290 Kč

Eva Holubová a Bohumil Klepl – dvě postavy českého show businessu. Historky z natáčení, ze života a hlavně odpovědi na otázky moderátora Václava Kosíka a diváků.

REZERVACE

17 hodin
Vstupné 300 Kč
Vstupenky v sítích Ticketportal a pokladna DKMO

Miro Jaroš je na Slovensku známý jako autor motivačních písniček. Děti ve svém pořadu učí umývat si ruce, používat kouzelná slovíčka i uklízet si hračky. Koncert, na kterém zazní nejoblíbenější hity se vrací do České republiky! Přijďte si zatancovat a seznámit se s Mirkem na autogramiádu po koncertě.
Pořad není vhodný pro děti do 2 let a děti špatně snášející hlasitou hudbu.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 150 Kč

Cestovatelská diashow Martina Loewa. Po stopách zlatokopů k Yukonu na legendární Klondike. Vlakem, lodí, na kajaku i letadlem k Denali, nejvyšší hoře Severní Ameriky. Lesy, hory a ledovce. Medvědi, sobi, vlci, komáři. www.promitani.cz

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 300, 270, 250, 230 Kč

Historicky druhá unplugged sezóna oblíbené české kapely zavítá do Ostravy, kde "Wohnouti" představí všechny své nejzásadnější hity v upravených akustických verzích. Potvrzeným hostem je například houslista Vojta Lavička. „Naše kapela byla skoro dvacet let zapojena do elektrické zásuvky, ale náš basák Zemánek jednou nešikovně vykopl síťovej kabel a my zjistili, že nám to akusticky docela dobře zní. Takže v rámci šetření elektrické energie jsme se rozhodli vyrazit na naše druhé unplugged tour a tím dopřát zasloužený odpočinek našim zesilovačům“ komentuje zrod nápadu zpěvák Honza Homola.

REZERVACE

Klubovna č.1
9.30 hodin
Vstupné dobrovolné

Společné zamyšlení nad otázkami a záhadami života. Témata přednášek určují návštěvníci sami, a to svými dotazy. Na závěr přednášky proběhne biotronické působení formou rozloučení. Více informací na www.dub.cz

10 hodin
Vstupné 110, 100, 90 Kč
Divadlo No Kakabus - ArtWay Praha

Pohádkový příběh ze světa vodníků, víl, čarodějnic a čertů.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 390, 370, 350, 290 Kč

Pořad vynikajícího vypravěče, herce a zpěváka, který vypráví historky ze života svých přátel i vlastní příběhy.

REZERVACE

19 hodin
vstupné 380, 330, 280, 280, 150 Kč
2. hra DP 17/18 skupina A
Klicperovo divadlo, Hradec Králové

Jiskřivá bláznivá komediální Pierra Beaumarchaise. Hra lásky, plná nástrah, složitých plánů a jejich nečekaných vyústění.
Hrají: Jiří Zapletal, Pavla Tomicová, Vojtěch Dvořák, Pavlína Štorková a další

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 160, 140, 120 Kč

Zbigniew Czendlik, pohodový, zábavný kněz z Lanškrouna, se představuje v pořadu Postel hospoda kostel. Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného…podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90-ti minut se tak dotýká mimo jiné problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí. Součástí pořadu je autogramiáda knihy Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, která vyšla v říjnu 2016 a za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017.

REZERVACE

17 hodin
Divadelní sál
Vstupné 340, 380 Kč

Jedinečný koncert skupiny Kollárovci v rámci Tour po ČR. Kapela Kollárovci je seskupení pěti mladých talentovaných hudebníků z východního Slovenska. Jejich živá hudba, temperamentní zpěv a humorné slovo vytváří všude nezapomenutelnou atmosféru. Nosným pilířem jejich repertoáru je slovenská lidová píseň, která je v jejich podání příjemná i pro ty, kteří tento žánr nikdy nevyhledávali, ale hrají a zpívají i skladby z klasické nebo populární hudby. V současné době vydali nové CD a DVD, kde nechybí ani jejich krásné vlastní písně, které zazní i na koncertě. Dopřejte si pravou goralskou zábavu a zažijte příjemné chvíle s Kollárovci.


REZERVACE

18.45 hodin / 2h 27min
Vstupné 320 Kč, při zakoupení vstupenek na 5 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč

Přímý přenos MET opery. Premiéru opery bude dirigovat sám skladatel. Opera na anglické libreto vznikla v roce 2016. Vychází ze scénáře k Buńuelovu slavnému stejnojmennému filmu z roku 1962. V režii libretisty Toma Cairnse se představí Audrey Luna v roli Leticie Maynar, Amanda Echalaz jako Lucia de Nobile, Sally Matthews bude v Met debutovat s rolí Silvie de Ávila stejně jako Sophie Bevan s rolí Beatriz. Alice Coote ztvární Leonoru Palma, Christine Rice Blanku Delgado, Iestyna Daviese uslyšíme v roli Francisca de Ávily, Josepha Kaisera jako Edunda de Nobile, Frédéric Antoun bude v Met debutovat jako Raúl Yebenes, David Portillo ztvární Edmunda, David Adam Moore bude v Met debutovat jako Plukovník Álvaro Gómez, Rod Gilfry se představí jako Alberto Roc; Kevin Burdette jako Seńor Russell; Christian Van Horn jako Julio a John Tomlinson v roli Dr. Carlose Condeho. Více na www.metopera.cz

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč

Příběh, kdy dva starci, velcí přátelé, kteří však mají jeden ke druhému značné výhrady a výrazně se liší povahovými vlastnostmi, vzpomínají na staré dobré časy, které prožili v divadle a světě kolem něj, mísí nostalgické vzpomínky se současností a těžkostmi důchodového věku, starého života a nefungujícího zdraví. Alois Švehlík v roli ironického, sarkastického a živelného Edy je usměrňován pozitivním a životně vyrovnaným Rudou, jemuž svůj herecký um propůjčil Stanislav Zindulka.

REZERVACE

N O V I N K A !
19 hodin
Vstupné 990, 890 Kč

ONA A ON TOUR * Adela Banášová a Richard Müller, dvě nezaměnitelné osobnosti poprvé na jedné scéně, poprvé na společném turné! Skvělá hudba, prožité texty, jedinečná interpretace Müllerových největších hitů i nových skladeb z alba 55. To vše podtrhne intimní zpověď, bezprostřední komentáře a vtipné dialogy v podání Richarda Müllera a speciálního hosta jeho turné Adely Banášové. Nenechte si ujít koncert, na kterém Vám Richard Müller bude blíž než kdykoliv předtím a kde se díky Adele i mnohé dozvíte.

REZERVACE

Poslední aktualizace 19.09.2017 13:00:50 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.