Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1011
Počet fotografií: 246

Představení Geneze divadelního souboru Dividlo

19 hodin
Vstupné 990, 690, 590, 490, 390 Kč

Exkluzivní vánoční koncert plný světových melodií z aktuálního vánočního alba Až do nebes. Důvěrně známé a oblíbené skladby ve skvělé interpretaci držitelky Ceny Thálie Moniky Absolonové doplní hity z jejího repertoáru. Hudební doprovod zajistí Boom! Band Jiřího Dvořáka za doprovodu smyčcového kvartetu.

REZERVACE

19 hodin

Cyklus symfonických básní pro velký orchestr Severočeské filharmonie Teplice pod taktovkou dirigenta Petra Chromčáka.

REZERVACE

Vstupenky v prodeji od 4. 11. 17
Adventní koncert Holubica  & Nohavica
6. Advent na trůnech
19 hodin
Vstupné 550, 450 Kč

Tradice adventních koncertů uměleckého souboru Bílá holubice sahá do roku 2012, kdy poprvé vystoupil s Věrou Špinarovou a kapelou The Tap Tap. Od roku  2014 vystupuje Bílá holubice společně s ostravským bardem Jarkem Nohavicou a varšavským hudebníkem Robertem Kusmierskim. Filozofií adventní koncertů je vytvořit propojením handicapovaných profesionálních umělců dílo, které osloví širokou veřejnost. Vysoká umělecká úroveň souboru a jeho profesionalita jsou zárukou kvalitní a nevšední podívané. Umění handicapovaných je rovnocennou, byt poněkud netradiční, součástí uměleckého proudu, který uznává pouze jediné kritérium – kvalitní prožitek.

REZERVACE

 


Generali tour 2017
19 hodin
Vstupné 590, 690,790 Kč předprodej v sítích Ticketportal a pokladna DKMO

Pavel Šporcl po dvouleté přestávce opět vyráží na velké vánoční turné. V jedenácti městech České republiky představí koncertní provedení svého prvního vánočního alba a zahraje překrásné vánoční melodie, písně i tradiční koledy v unikátní aranži pro jeho modré housle a orchestr.


REZERVACE

19 hodin
Vstupné 590, 490, 390, 290, 190 Kč

Koncertní vystoupení NEJVYŠŠÍHO českého zpěváka a herce, představitele hlavní role v české verzi muzikálu The Phantom Of The Opera a představitele krále Šalamouna v muzikálu Sibyla, královna ze Sáby, který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky pražské muzikálové scény. Přijďte si prožít svůj vánoční sen! Zastavte se ve chvílích předvánočního shonu a poslechněte si koncert, který vás naladí na tu správnou sváteční vlnu. Máme pro Vás připraveny nejen ty nejkrásnější vánoční hity, ale i spoustu novinek! Jako dárek přijde zazpívat několik krásných písní KATEŘINA BROŽOVÁ. Uslyšíte i překrásný duet Kateřiny a Radima, Přísahám, že jsem to já. Překvapením večera bude ADÉLA KŘIVÁNKOVÁ finalistka dětské soutěže San Remo junior. Nebudou chybět ani zbrusu nové hity z Radimova nového alba. Zazní hity z muzikálů, klasiky a balady s krásnými českými texty! Sny se mají plnit nejen o Vánocích. Vy si ten svůj můžete vyplnit už nyní.


REZERVACE

19 hodin
Vstupné 890, 790 Kč

Jan Smigmator, Dasha & Big Band Felixe Slováčka. Po úspěšném a beznadějně vyprodaném turné v roce 2016 jsou tu Swingové Vánoce se svými sólisty a fantastickým big bandem i letos. Dvouhodinovým koncertním programem publikum provázejí swingový zpěvák Jan Smigmator a držitelka prestižní ceny Thálie multižánrová zpěvačka Dasha. Oba zpěváky i tentokrát doprovodí Big Band Felixe Slováčka, jeden z nejlepších swingových orchestrů evropské hudební scény. Galakoncert je složen ze slavných vánočních evergreenů zlaté éry swingu, včetně skladeb orchestrů Glenna Millera a Counta Basieho, písní Franka Sinatry, Elly Fitzgerald, Tonyho Bennetta, Michaela Bublého, Barbry Streisand, ale také hitů pop music v originálních big bandových aranžmá. V doprovodu big bandu se jako sólistka představí špičková saxofonistka Markéta Smejkalová.

REZERVACE

Poslední aktualizace 23.11.2017 12:47:31 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.