Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1052
Počet fotografií: 246

Kostýmy studentů bratislavské Sdružené školy scénického výtvarnictví

8. – 26. 1. 18 Bogusława Lisiecka: Przemijanie

Galerie Gaudeamus
Pomíjivost je něco, čeho se nedá dotknout, ale co můžeme na krátký okamžik prožít, pocítit, uvědomit si. A právě umění nejlépe vyjadřuje to, co nemusí být viditelné pouhým okem, ale je viditelné pro naši duši. Duši, která mnohdy žije vlastním životem, jakoby mimo nás. V běžném životě často zapomínáme, že každý z nás má v sobě i nádherný tajemný vnitřní svět, který se k nám snaží neustále promlouvat, k němuž jsme však hluší a slepí v touze po všem rozumovém a racionálním.
Polská malířka a kreslířka Bogusława Lisiecka je absolventkou Akademie výtvarných umění ve Wroclawi.
Vernisáž výstavy: 8. 1. v 16 hodin.

Przemijanie to coś, czego nie można dotknąć tylko doświadczyć. Sztuka wyraża to najlepiej, ukazując to, co nie widoczne dla oka. To niewidoczne dla oka ale widoczne jest dla naszej duszy. Duszy, która żyje własnym życiem, często jakby obok nas. W biegu życia zapominamy, że mamy w sobie jeszcze drugi jakże wspaniały świat. Świat, który mówi do nas ciągle - a my niemi i głusi gnamy za dobrami naszego rozumnego świata.
Wernisaż wystawy: 8. 1. o godz. 16.00.


KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 18.01.2018 07:51:15 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.