Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 290
Počet fotografií: 244

Pohled do zákulisí přehlídky

3. 9. 18 Démoni současnosti

10 hodin
Divadlo minaret, Praha

Největší démoni nespí pod postelí, ale v tvé hlavě! Tragikomedie o nástrahách dnešního světa. Hra o nejistotách a hledání dospívajících má svou úsměvnou i tragickou tvář. Krásné sny a přání se plní, ale výsledek nemusí být tak radostný a báječný. Hledáme přátele, lásku, toužíme mít hodně peněz... Ale cest, které ke splnění našich přání vede, je mnoho. Vybereme si tu nejjednodušší? Dát minimum – a dostat maximum? Vzít si od života to, co chceme – a to hned a bez námahy? Nejnovější hra Divadla Minaret je o sérii příčin a následků, o rozhodnutích, která nás dovedou tam, kam často ani nechceme... Délka představení: 50 minut + debata.
Vhodné pro děti od 12 let.

Dynamická inscenace Divadla Minaret oslovuje mladé lidi přímo a vtahuje je do příběhu. S použitím celé škály divadelních prostředků (hudba, masky, tanec...) provokuje k hlubšímu zamyšlení nad vlastním životem. Po představení následuje diskuse jako možnost herců setkat se s názory mladých diváků - i příležitost pro publikum mluvit s herci o démonech dnešního světa, a nejen o nich.
Divadlo Minaret je profesionální činoherní soubor. Vznikl v roce 1994, kdy vytvořil svou první inscenaci, Ionescovu Lekci. V současnosti soubor pravidelně vystupuje v Redutě (Národní 20, Praha 1) a působí i na dalších pražských scénách (Divadlo U Hasičů, Divadlo Bez zábradlí atd.). Vedle vystupování v Praze a zájezdů po Čechách a Moravě se účastní také festivalů (Mezi ploty, Týden duševního zdraví aj.).


KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 17.07.2018 07:50:21 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.