Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 290
Počet fotografií: 244

Proslov paní Mgr.Alžbety Lehotské, ředitelky Sdružené školy scénickéhko výtvarnictví.

4. 9. 18 Škola základ života

9 hodin
Divadelní společnost Petra Bezruče, Ostrava

Šplhouni, třídní krásky, záškoláci / hudební komedie nejen pro pamětníky / minuta ticha za propadlé / studentská legrace i první lásky / iks, kosinus, parabola / základ života je škola! Divadelní adaptace knihy Študáci a kantoři, která je známá především díky slavným a diváky tolik milovaným filmům Martina Friče. Herci a herečky navléknou podkolenky, uvážou si kravaty a naškrobí límečky, aby se spolu s diváky, plni odhodlání vzdělávati se, vrátili do školních lavic. O velké přestávce se budou dít věci! Přidejte se k nám, ale rychle ... než zazvoní!
Hrají: Jindřich Benetka, buřič a odbojník Lukáš Melník * Áda Čuřil, repetent a záškolák Michal Sedláček * Daniel Boukal, básník a estét Ondřej Brett * Tonda Holous, fotbalový idiot Vojtěch Říha * Václav Krhounek, šplhoun Norbert Lichý * Karel Peterka, věčný čtenář Jakub Burýšek * Anda Pařízková, správná žába Sarah Haváčová * Irma Jánská, třídní kráska Pavla Gajdošíková  a mnoho dalších
Délka představení: 2 hodiny 10 minut (s přestávkou).


KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 17.07.2018 07:50:21 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.