Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 314
Počet fotografií: 244

Představení Geneze divadelního souboru Dividlo

Klubovna č.1
9.30 hodin
Vstupné dobrovolné

Společné zamyšlení nad otázkami a záhadami života. Témata přednášek určují návštěvníci sami, a to svými dotazy. Na závěr přednášky proběhne biotronické působení formou rozloučení. Více informací na www.dub.cz

18 hodin
Vstupné 399 Kč

CO JEŠTĚ NEVÍTE * upřímné zpovědi tří zajímavých osobností. Sportovkyně roku 2017, která zbořila mnohá tabu o vrcholovém sportu. Sportovec, který se jen dva dny poté, co ve 24 letech sehrál svůj největší turnaj, dozvěděl, že má rakovinu varlat a člověka který už ve školce zjistil, že je jiný než ostatní.

REZERVACE

Konference pro zdravotníky.
Den 19. 10. je vyhrazen pro širokou veřejnost. Cenné rady a užitečné informace zde může nalézt každý, kdo pečuje o seniory. Budou zde zastoupeny organizace poskytující sociální služby. Program kongresu bude rozšířen o aktivity pro samotné seniory.

Organizátor : DTO CZ, s.r.o.
Více informací zde

Klubovna č.1
9.30 hodin
Vstupné dobrovolné

Společné zamyšlení nad otázkami a záhadami života. Témata přednášek určují návštěvníci sami, a to svými dotazy. Na závěr přednášky proběhne biotronické působení formou rozloučení. Více informací na www.dub.cz

18 hodin
Vstupné 499 Kč

Největší motivační turné v ČR a na Slovensku v roce 2018. Ivo Toman přijede za Vámi. Co na přednášce Kurvítka v hlavě uslyšíte:

  • Co je peklo v hlavě
  • Největší mýty a předsudky v osobním rozvoji
  • Jak sami sebe rušíme a ničíme
  • Jak nás naše smysly matou
  • Proč a jak nám nové technologie paradoxně kazí to, v čem nám mají pomáhat
  • Vztahy
  • Syndrom „Jak jsi to myslel(a)?“
  • Sobělhaní a další hloupé jednání chytrých lidí
  • Problém jménem sebekontrola (sebeovládání)
  • Pozornost a soustředění

...a hlavně jak unikneme zničujícím koloběhům našeho myšlení. Velký prostor bude určen dotazům diváků.

REZERVACE vstupenek (sedadla v sále nejsou číslovaná)

společenský sál DKMO                                     hostující soubor v ČR              PREMIÉRA 
20 hodin
Vstupné 1 490, 1 190, 990, 790, 590 Kč

MOSCOW CITY BALLET– proslulý baletní soubor navštíví v listopadu 2018 Ostravu. V souboru založeném významným choreografem Victorem Smirnov-Golovanovemvystupují tanečníci s klasickou ruskou baletní školou. Tento soubor je slavný na celém světě a v letošním roce Moscow City Ballet slaví 30. výročí své umělecké dráhy. V Ostravě se představí s nejromantičtějším baletním představením Labutí jezero. Pro představení Moscow City Ballet jsou charakteristické nádherné kostýmy, působivá choreografie, magické osvětlení a nádherná scéna. Podle hodnocení kritiků nejde odolat kouzlu tohoto souboru, ani na něj zapomenout: tvoří umění, který je silným zážitkem pro každého diváka. Nelze popsat vzrušení a emoce ... to je nutné prožít!


REZERVACE

Poslední aktualizace 20.09.2018 15:17:37 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.