Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1097
Počet fotografií: 246

Pohled do zákulisí přehlídky

16.45 hodin / Délka představení 2.20 hodin
Vstupné 290 Kč; při zakoupení vstupenek na 3 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč

Balet Giselle je esencí romantismu. Balet o prosté dívce Giselle, která se po smrti promění ve vílu podle libreta francouzského básníka Theophila Gautier. Příběh se volně zakládá na motivu lidové legendy o vílách – mladých dívkách, které zemřou ještě před svatbou, proměňují se ve víly a oblečeny ve svatební šaty a girlandy květin tančí za svitu měsíce. V hlavních rolích Světlana Zacharova, Sergej Polunin a Jekaterina Šipulina.

REZERVACE

N O V I N K A
19 hodin
Vstupné 370, 350, 330, 290 Kč

Trampská, folková a countryová hudební skupina Hop Trop, která vznikla v roce 1980 a hraje ve složení: Jaroslav Samson Lenk, Ladislav Huberťák Kučera a Jaromír Šroub Vondra. Od samotného počátku existence skupiny se jedná o velmi výrazné hudební uskupení, které u nás patří ke špičce v hudebních žánrech folk a country.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 80 Kč

Cestopisný multimediální komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka tentokrát z Kyrgystánu.

REZERVACE

11 hodin
Divadelní společnost Petra Bezruče, Ostrava
Šplhouni, třídní krásky, záškoláci / hudební komedie nejen pro pamětníky / minuta ticha za propadlé / studentská legrace i první lásky / iks, kosinus, parabola / základ života je škola!

Divadelní adaptace knihy Študáci a kantoři, která je známá především díky slavným a diváky tolik milovaným filmům Martina Friče. Herci a herečky navléknou podkolenky, uvážou si kravaty a naškrobí límečky, aby se spolu s diváky plni odhodlání vzdělávati se vrátili do školních lavic. Študácká duše je ale pořád stejná a nepřátelský učitelský sbor už se staví do šiku. O velké přestávce se budou dít věci! Přidejte se k nám, ale rychle... než zazvoní!
Hrají: Jindřich Benetka, buřič a odbojník - Lukáš Melník, Áda Čuřil, repetent a záškolák - Michal Sedláček, Daniel Boukal, básník a estét - Ondřej Brett, Tonda Holous, fotbalový idiot - Vojtěch Říha, Václav Krhounek, šplhoun -Norbert Lichý, Karel Peterka, věčný čtenář - Jakub Burýšek, Anda Pařízková, správná žába - Sarah Haváčová, Irma Jánská, třídní kráska - Pavla Gajdošíková, Marta Nováková, tiché děvčátko - Markéta Matulová, Kolísková, češtinářka a třídní sexty - Marcela Čapková, Lejsal, latinář a němčinář - Milan Cimerák, Gábrlík, matikář - Miroslav Kudela, Cafourek, chemikář a fyzikář - Dušan Urban, Lachoutová, suplentka - Markéta Haroková, Suchánková, dějepisářka - Kateřina Krejčí, Ředitel, inspektor - Michal Weber, Školník - Filip Kapusta.
Režie Janka Ryšánek Schmiedtová, dramaturgie Daniela Jirmanová, výprava Markéta Sládečková, hudba Norbert Lichý, Michal Sedláček, hudební nastudování Michal Sedláček, Norbert Lichý, choreografie Jana Ryšlavá.
Délka představení: 2 hod. 10 minut s přestávkou.

19 hodin
Vstupné 385, 335, 285, 255, 175 Kč
Agentura Harlekýn, Praha

Aby Leonard uspěl, píše pod ženským pseudonymem, ale jak z toho ven, když se nakladatelka rozhodne román vydat a s „autorkou“ se setkat? Situační komedie Simona Williamse.
Hrají: J. Čenský, M. Pleštilová, P. Nový / K. Vlček, E. Jansová /H. M. Maroušková

REZERVACE

10 hodin

Taneční muzikál pro děti i dospělé podle slavného filmu Mamma Mia!
MAMMA MIA! je doslova zahraničním fenoménem. Muzikál měl premiéru v Londýně v dubnu 1999 a ihned se z něj stal divácký hit. Byl uveden se ve více než 270 městech po celém světě, vidělo ho 54 miliónů diváků. Velký úspěch oslavila také filmová verze z roku 2008, ve které hrály ty největší filmové hvězdy jako Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried nebo Julie Walters.

18 hodin
Vstupné 190, 150 Kč

Taneční muzikál pro děti i dospělé podle slavného filmu Mamma Mia!
MAMMA MIA! je doslova zahraničním fenoménem. Muzikál měl premiéru v Londýně v dubnu 1999 a ihned se z něj stal divácký hit. Byl uveden se ve více než 270 městech po celém světě, vidělo ho 54 miliónů diváků. Velký úspěch oslavila také filmová verze z roku 2008, ve které hrály ty největší filmové hvězdy jako Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried nebo Julie Walters.

REZERVACE

Klubovna č.1
9.30 hodin
Vstupné dobrovolné

Společné zamyšlení nad otázkami a záhadami života. Témata přednášek určují návštěvníci sami, a to svými dotazy. Na závěr přednášky proběhne biotronické působení formou rozloučení. Více informací na www.dub.cz

18.15 hodin / 3h 38min
Vstupné 320 Kč, při zakoupení vstupenek na 5 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč

Přímý přenos MET opery. Bertrand de Billy bude řídit orchestr při obnoveném uvedení opery Luisa Millerová. Ve Verdiho tragédii o dívce, která se rozhodne obětovat své štěstí, aby zachránila otcův život, ztvární roli mladé vesničanky Luisy Sonja Jončeva, jejím Rodolfem bude Piotr Beczala a jako Luisin otec vystoupí Plácido Domingo. Hvězdný ansámbl doplňují Olesja Petrova v roli Federiky a bezcharakterní lotry, kteří chtějí překazit Luisino a Rudolfovo štěstí, zpívají Alexander Vinogradov, který v MET rolí Waltera debutuje, a Dmitrij Beloselskij jako Wurm. V9ce na www.metopera.cz

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 385, 335, 285, 255, 175 Kč
5. hra DP 17/18 skupina A
Radošinské naivné divadlo, Bratislava

Trpký, ale především lidsky směšný životní osud starého novináře připomíná v komedii Stanislava Štepky skutečný životní příběh autora hry.
Hrají: S. Štepka, M. Nedomová, S. Miháliková, Z. Norisová / B. Švidraňová, J. Adamčík, M. Kubovčík / R. Štúr, S. Spišák / O. Hraška a další

REZERVACE

18 hodin
Vstupné 175, 155, 125, 105 Kč

Diashow (plátno 8x4 m) rybáře a lovce rybích obrů, držitele mnoha světových rekordů, autora mnoha dokumentů, který cestuje za dobrodružstvím po celém světě.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 385, 335, 285, 255, 175 Kč
Divadlo v Rytířské. Praha

I když už máte za sebou kousek života a několik zklamání, pořád je naděje, že ho (ji) najdete! Terrence McNally
Hrají: Tereza Kostková, Aleš Háma

REZERVACE

16 hodin
DS Julie Jurištové, Praha

Na motivy lidové pohádky napsala Dana Pražáková. Na zámku v jednom království chtějí vdát princeznu Zlatavu za urozeného nápadníka, protože království nemá krále. Princezna se ale vdávat nechce a tak se vydá pro radu k babce kořenářce. Cestou potká hajného Ondřeje, který se jí zalíbí a on její lásku opětuje. Královna nechá vyhlásit, že ten, kdo princeznu najde v tajné komnatě ve věži, se stane králem. Loupežníci Hrombambul a Strašbuján, kteří v království řádí, se převléknou za prince a ucházejí se o princezninu ruku. Ondřejovi babka kořenářka poradí, aby se převlékl za medvěda a šel také do zámku hledat princeznu. Všichni po princezně marně pátrají. Ale jediný Ondřej v přestrojení za medvěda najde cestu k princezně a k jejímu srdci. Režie: Dana Bartůňková. Hrají: Julie Jurištová, Dana Bartůňková, Aneta Krejčíková / Veronika Baldrianová, Libor Jeník, Radovan Snítil, Daniel Koťan. Délka představení cca 65 minut

REZERVACE

Poslední aktualizace 21.03.2018 15:58:26 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.