Zpět

Taneční kurz pro dospělé – Plesový balíček I. a II.

  • Zahájení kurzu: 3. 10. 2021
  • Neděle | 19:30
  • 1 lekcí
  • Délka lekce: 120 minut
  • 550 Kč / celý pár
  • Lektor: Jakub a Monika Mazůchovi

Stále jsou volná místa

Pár slov o kurzu

  • Společenský sál

Nemáte prostor chodit pravidelně do tanečních? Chcete přijít nahlédnout na jednu lekci? Máte kamarády, kteří již taneční navštěvují pravidelně, ale vy už jste zahájení nestihli? Přesně pro vás je připravena možnost jednorázového vstupu na již probíhající lekce tanečních.

PLESOVÝ BALÍČEK I.

Chodíte rádi s přáteli na plesy? Máte rádi klasické tance jako waltz, valčík, čača, polka, jive? Přidáme ještě klasické tango, slowfox a quicsktep a budete mít přehled o všech standardních tancích. Ochuzeni ale nebudete ani o základy moderních karibských tanců jako je merengue a bachata – což jsou tance, které se dostávají do rádií a spoustu plesových kapel je vám již s chutí zahraje. Jednoduchým způsobem se naučíte základní kroky všech těchto tanců, jak snadno vést partnerku / reagovat na partnera a společně si tak tanec dokonale užít. K dispozici Vám budou nejen lektoři Jakub s Monikou, ale také jejich asistenti, takže se nemusíte bát žádného z těchto tanců. Jako bonus se můžete těšit na jednu tematickou lekci a po zvládnutí 20 hodin tance vás čeká závěrečný společenský večer.

PLESOVÝ BALÍČEK II.

Ať chodíte na plesy nebo ne, tanec je rozhodně skvělá partnerská terapie a vykouzlí vám úsměv na tváři. Obzvlášť když se jedná o temperamentní latinskoamerické tance jako čača, samba, rumba, jive, merengue a mambo. Svižné tempo těchto tanců trochu vyváží pohodový blues a nebudou chybět ani základní plesové tance – waltz, valčík, polka. Krátké základní choreografie budou samozřejmě jiné než v 1. balíčku, to kdybyste chtěli protančit třeba celou neděli. Zaměřovat se budeme kromě kroků také na vedení v páru a řekneme si tipy a triky, jak vypadat u tance co nejlépe. Asistenti a Jakub s Monikou vám ochotně v rámci 20 hodin pomohou zdolat všechny taneční kreace, tak abyste si užili tematickou lekci a závěrečný společenský večer.

 

O NAŠICH LEKTORECH

Jakub a Monika Mazůchovi se tanci věnují od útlého věku a na kontě mají oba nespočet vítězství na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Nejvyšší mezinárodní třída M je u našich lektorů samozřejmostí. Jakub s partnerkou vyhrál nejedno mistrovství ČR a dokonce se stal finalistou mistrovství světa a v párovém tanci salsa také mistrem Evropy. Za zmínku určitě stojí stříbrné medaile ze Světových her v Kolumbii, či zlatá medaile ze Světových tanečních her z Taiwanu. Možná Jakuba znáte také z několika muzikálů Národního divadla moravskoslezského, kde působí jako externí tanečník (např. v inscenaci DONAHA!), nebo z obrazovek ČT, kde je spolutvůrcem a hlavním protagonistou pořadu Rytmix.

Srdečně Vás zveme na taneční parket, ať už je Vám 70 či 20!

 

Místo: Společenský sál DKMO

Cena: 550,- za celý pár

 

Vstupenky je možné zakoupit pouze osobně v pokladně DKMO. Případně nás kontaktujte na e-mailové adrese: kurzy@dkv.cz.

 

 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky či e‑mailem. Rádi poradíme!

Kontakt

+420 597 489 111
+420 734 439 839
kurzy@dkv.cz