Zpět

Výuka 2 + 1

  • Délka lekce: 45 minut
  •  500 Kč / 60 minut ❙ 2500 Kč za 5 lekcí (platnost 6 měsíců)
  • Lektor: bude upřesněn

Stále jsou volná místa

Přihlásit se do kurzu

Pár slov o kurzu

  • online / DKMO

Preferujete individuální přístup, ale nechce se učit sami? Máte kamaráda, syna, dceru či babičku se kterou byste se rádi učili cizí jazyk nebo se připravili na maturitu či jinou příležitost? Jste studenti, kteří mají rádi flexibilitu a nezávislost na místě a času? Tak to oceníte naše nové online lekce. Výuka probíhá přes online platformy. Výběr platformy (Skype, Zoom atd.) je individuální, přizpůsobený potřebám a schopnostem studenta a lektora. Na vámi preferovaný den i čas v týdnu se vám naši lektoři budou snažit přizpůsobit. Termín výuky je možné změnit nejpozději 24 hodin před domluvenou lekcí.

V případně urgentní potřeby vás můžeme propojit s lektory ve zkráceném čase. Pokud se potřebujete připravit na pohovor v cizím jazyce či konzultovat pracovní prezentaci apod. – neváhejte se na nás obrátit. Naši lektoři jsou schopni se zaměřit i na specifickou část vašich individuálních potřeb

Nevyhovuje vám výuka online? I pro vás platí tato nabídka. Stejně vstříc vám můžeme vyjít i při prezenční výuce v učebnách Domu kultury města Ostravy.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky či e‑mailem. Rádi poradíme!

Kontakt

+420 597 489 111
+420 734 439 839
kurzy@dkv.cz