Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 855
Počet fotografií: 246

Představení Geneze divadelního souboru Dividlo

7. 10. 16 Slavnostní zahájení XIV. ročníku MFOF
17 hodin - vestibul DKMO
18 hodin - divadelní sál DKMO

8. - 16. 10. 16 projekce v kině ART

17 a 19.30 hodin
Vstupné 110 Kč
Velká Británie / USA, 2015, 118 min    ČSFD

Milostný příběh, jemnost a hloubku jedné strhující lásky. Dobře situovaná a vždy distingovaně elegantní dáma Carol (Cate Blanchett) se v obchodním domě seznámí s mladou prodavačkou. Banální setkání a rozdíl ve společenském postavení obou žen ale najednou neexistují, obě jsou překvapeny okamžitou vzájemnou náklonností. Nevinnost prvního setkání brzy mizí a jejich vztah se rozhoří do spalujícího mileneckého poměru. Carol je ovšem vdaná žena a matka a v Americe 50. let byl vztah dvou žen společenský nepřijatelný a postavený mimo zákon.
Režie: Todd Haynes
Hrají: C. Blanchett, R. Mara, K. Chander a další

REZERVACE

15; 17 a 19.30 hodin
Vstupné 80 Kč, pro členy KND, studenty a seniory 60 Kč

10% Afriky * ČR, 2014, 26 min * Režie: Miloslav Doležal
Stopaři * ČR, 2007, 15 min * Režie: Petr Horký
Antarktida * Rakousko, 2010, 24 min * Produkce: Red Bull
Hliněná řeka * ČR, 2008, 28 min * Režie: Petr Kašpar
Petr Kraus na Guatemale * Guatemala, 2012, 3.23 min * Režie: Augustin Munoz (Red Bull)

REZERVACE

17 a 19.30 hodin
Vstupné 110 Kč
Slovensko, 2015, 94 min    ČSFD

Tomáš není společenský typ. Jeho minulost a jeho práce ho uzavřely do osamělé smyčky: na zavolání se dostaví do práce, vyčistí domácnost, většinou zcela o samotě, po práci si vyzvedne výplatu a jde domů – čekat na další telefonát. Nejbližšími lidmi jsou sousedé, jejichž hovory jsou slyšet větrací šachtou. Jeho stereotyp naruší zmatek v jedné z domácností, kde pracuje. Musí se v ní ukrýt a stane nepozorovaným svědkem rodinného života, na hony vzdáleného tomu, jak žije on sám. Z pozorování cizích životů se stane záliba a ze záliby brzy vášeň. Takhle se jednoho dne dostane do bytu krásné Kristíny a jejího pochybného bratra Adama. Rozhodne se porušit své hlavní pravidlo jediné návštěvy a opakovaně se sem vrací. S každou další návštěvou poznává, že v této rodině není něco v pořádku a pravděpodobně je jen otázkou času, kdy bude muset zasáhnout.
Režie: Peter Bebjak
Hrají: N. Czuczor, R. Poláková, K. Kollárik a další

REZERVACE

15 hodin pro seniory
Vstupné 90 Kč
Česko, 2016, 89 min    ČSFD

Milý film. Lenka Vlasáková hraje moderní dynamickou ženu Evu, která vlastní cukrárnu, stará se o syna a musí krotit svou rázovitou maminku. S bývalým manželem Davidem Matáskem má skvělý vztah a jak říká její kamarádka „nebyli byste první, co se rozvedli a zase dali dohromady". A pak se málem políbí a následuje pozvání na drahou večeři při svíčkách, kde se Honza konečně vyjádří. Opravdu se znovu zamiloval a přemýšlí o svatbě, ale s někým jiným! Třešničkou na zábavném dortu je pak fotbalový trenér Matěj Ruppert. Nová česká komedie o trablech s láskou, životem i jednou nepohodlnou nevěstou.
Režie: Tomáš Svoboda
Hrají: J. Švandová, A. Kerestešová a další

REZERVACE

17 a 19.30 hodin
Vstupné 120 Kč
Česko, 2016, 89 min    ČSFD

Lenka Vlasáková hraje moderní dynamickou ženu Evu, která vlastní cukrárnu, stará se o syna a musí krotit svou rázovitou maminku. S bývalým manželem Davidem Matáskem má skvělý vztah a jak říká její kamarádka „nebyli byste první, co se rozvedli a zase dali dohromady". A pak se málem políbí a následuje pozvání na drahou večeři při svíčkách, kde se Honza konečně vyjádří. Opravdu se znovu zamiloval a přemýšlí o svatbě, ale s někým jiným! Třešničkou na zábavném dortu je pak fotbalový trenér Matěj Ruppert. Nová česká komedie o trablech s láskou, životem i jednou nepohodlnou nevěstou.
Režie: Tomáš Svoboda
Hrají: J. Švandová, A. Kerestešová a další

REZERVACE

Poslední aktualizace 31.05.2016 21:27:27 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2016 Všechna práva vyhrazena.