Fotovýzva

Taneční klub Jarky Calábkové, Kino náročného diváka, folklorní soubor Opavica. Kaktusáři, modeláři nebo loutkové divadlo… pamatujete? Povězte nám o tom. Vytváříme fotoalbum vzpomínek.

 

Vzpomenete si ještě na svou první návštěvu kulturáku? Zažili jste taneční s paní Calábkovou anebo vyprodanou projekci filmového klubu? Možná zde pracovala vaše teta či babička. A nepotkali se rodiče u dvou deci bílého v Suterén Clubu?

Povězte nám o tom. Podělte se o vaše příběhy a fotografie a vyprávějte tak spolu s námi historii ostravského kulturáku trochu jinak – z osobní perspektivy každého z nás.

Jak na to?

  • zašlete nám fotografii s popisem a souhlasem se zveřejněním na webu a sociálních sítích na adresu vyroci@dkv.cz
  • anebo fotografii sdílejte ve facebookové události

V obou případech nám do popisu uveďte své jméno, rok pořízení fotografie, příležitost, při které vznikla a koho či co vyobrazuje. Pak už je to na vás, můžete být struční, a stejně tak se můžete rozepsat o všem, co vás v souvislosti s vašimi zážitky a vzpomínkami napadne.

Fotoalbum vzpomínek

Vzpomínky Olgy Blažkové

Paní Olga žije se svou rodinou v Ostravě – Svinově a od útlého dětství jsou její zážitky spojeny s kulturním vyžitím v DK Ostrava.

Navštěvovala hodiny rytmické výchovy, aktivně se účastnila módních přehlídek ve společenském sále a vzpomíná také na taneční lekce u Jarky Calábkové a večírky BSP.

Více o vzpomínkách