Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 976
Počet fotografií: 246

Kostýmy studentů bratislavské Sdružené školy scénického výtvarnictví - císařovna Sisi.


19 hodin
Vstupné 300, 270, 250, 190 Kč

Vánoční koncert rodačky z Třince s kapelou, tanečnicemi a hostem Janem Bendigem. Po osmi letech na hudební scéně, třech autorských a jednom vánočním albu, po mega úspěchu v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, se Markéta Konvičková rozhodla vydat nové CD, připravit videoklip k podzimnímu singlu a vyrazit za svými fanoušky s novou koncertní show. Markéta připomene svá alba i nové písně a nezapomene ani na poctu svým velkým vzorům včetně Arethy Franklin, či Beyoncé a Christiny Aguillery. Díky unikátnímu vánočnímu albu „Má přání k Vánocům“, natočenému s velkým symfonickým orchestrem, bude nezanedbatelnou část koncertu tvořit vánoční repertoár. Jako host vystoupí oblíbený zpěvák Jan Bendig, který představí svůj multižánrový hudební set.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 290 Kč

Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap, která si během 16 let své existence poctivě prošlápla své místo v Česku a úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí. www.thetaptap.cz

REZERVACE

20 hodin
Koncert

Veteráni studené války přijíždějí i do tvého města.
Veteráni studené války vznikli v roce 1998 a navazují na legendární bigbítovou kapelu Vítkovo kvarteto. Od roku 2017 hrají v nové sestavě a od konce září vyraží na tour Vraťte nám nepřítele!!! V čele se zakládajícími členy Vítkáčů, Jiřím Růžkem a Petrem Mrázem, tak v rámci osvobození domácích klubů odehrají legendární skladby jako Pražský démon, Sovy, Miláček, Diskotéka, Modlitba, Noční město a další zásadní bigbítovky, které po dekády charakterizují obě kapely.
Prodej vstupenek pouze přes síť Ticketlive  zde

19 hodin
Vstupné 690, 450, 290 Kč

Stálice Česko-slovenské hudební scény Petra Janů, oslaví v letošním roce životní jubileum spolu se svými fanoušky, v rámci koncertního turné Léta bláznivá. Host Václav Noid Bárta. Prodej vstupenek také na TICKEPRO.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 300, 270, 250, 230 Kč

Wohnout míří znovu do divadel ! Skupina Wohnout se opět odpojuje od elektrických aparátů a se svým unplugged tour míří do divadel napříč ČR. Kapela představí všechny své nejzásadnější hity v upravených akustických podobách. Přivezou také scénu, která táborákovou atmosféru navodí i v divadle. „Jsme hlasitá kapela a rádi děláme svými nástroji hluk. Jenže občas se nám zasteskne po klidu nástrojů akustických a zamíříme cvičit k táboráku. Tahle unplugged šňůra je naší již několikátou a já myslím, že už jsme tady v kramflecích trošičku pevnější než na začátku“ , komentuje zpěvák Honza Homola. Wohnouti si dali na setu záležet, krom hosta si vozí i zcela pro ně netradiční nástroje. Diváci se tak mohou těšit například na hru na valchu. Bubeník se učí na harmoniku a basák si do dodávky přibalil kontrabas. Předkapelami budou Lety Mimo, PayaNoia nebo Snap Call. Jako host se již tradičně na všech štacích předvede houslista Vojta Lavička. „Jsem rád, že mě moji bílí bratři opět vezmou na tour, bude to už potřetí. Jinak mám z nich ale i respekt, kromě toho, že jsou výborní muzikanti, jsou také špička v paření, takže měsíc před šňůrou začnu i v tomto ohledu trénovat, abych Romům neudělal ostudu“, tvrdí Lavička.
REZERVACE

19 hodin
Vstupné 290 Kč, studenti, ZTP a senioři 190 Kč
pozn. sál je nečíslovaný

Představí se Artyom Garrnov, baryton (RUS) a Alexandr Starý, klavír (CZE).

V rámci Mezinárodního festivalu slovanské hudby, který se koná ve dnech 9-12. listopadu 2017 v Ostravě, vystoupí renomovaný sólista velkého moskevského divadla Artyom Garnov spolu s klavíristou Janáčkovy filharmonie Ostrava Alexandrem Starým. V programu zazní romance a písně ruských skladatelů a především árie z velkých ruských oper Čajkovského, Rachmaninova, Korsakova, Borodina, Glinky . Můžete se těšit na Evžena Oněgina, Knížete Igora, Aleka, Jolantu a další.Vice na

REZERVACE

Poslední aktualizace 17.10.2017 08:36:36 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.