Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 978
Počet fotografií: 246

Pohled do zákulisí přehlídky

17 hodin
Vstupné 165 Kč; studenti a senioři 125 Kč   

České titulky. Oceňovaný režisér Phil Grabsky (tvůrce série Světové malířství na plátnech kin ) a světoznámý klavírista Leif Ove Andsnes se vydávají na vzrušující putování za největším skladatelem všech dob Ludwigem van Beethovenem. Beethovenův génius je tentokrát nahlížen prostřednictvím jeho pěti klavírních koncertů. Skrze virtuózní interpretaci L. O. Andsnese je koncert po koncertu přibližován také Beethovenův život od útlého věku zázračného dítěte ve Vídni až po dosažení statusu největšího žijícího skladatele v době, kdy dokomponoval 5. klavírní koncert Es dur - Císařský. Část dokumentu byla natáčena během Mezinárodního hudebního festival Pražské jaro ve Dvořákově síni Rudolfina.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 150 Kč   

České titulky. Výstava „David Bowie je…” byla nejúspěšnější v historii Victoria & Albert Museum v Londýně. Představila sbírku ručně psaných básní, originálních kostýmů, fotografií, filmů, hudebních videoklipů, Bowieho vlastních nástrojů. Film zavede diváky na fascinující cestu napříč výstavou se speciálními hosty, včetně legendárního japonského módního návrháře Kansaie Yamamota či frontmana kapely Pulp Jarvise Cockera. Publikum se tak dozví příběhy některých klíčových objektů, které dokumentují Bowieho uměleckou kariéru, od těch nejpovolanějších. Kurátoři výstavy Victoria Broackes a Geoffrey Marsh pak nabídnou odborný pohled jak na nejznámější hudební videa a originální kostýmy, tak i na osobnější předměty, jakými jsou ručně psané básně či deníkové záznamy, odhalující kreativitu a vývoj Bowieho nápadů. Natočeno živě 13. října 2013 v londýnském Victoria and Albert Museum. Režie: Hamish Hamilton.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 550, 520, 490, 450 Kč

Česká premiéra IV. verze koncertu.

REZERVACE

N O V I N K A !
19 hodin
Vstupné 330, 310, 290, 250 Kč

Koncert české folkové skupiny Neřež spolu s rockovou legendou Romanem Dragounem.

REZERVACE

Koncert Lenky Filipové se z důvodu nemoci překládá na 18. 3. 2018. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, pokud budete chtít vstupenky vrátit, můžete tak učinit do konce března 2017. Děkujeme za pochopení.
19 hodin
Vstupné 450, 390, 330 Kč

Hudební těleso Brno Strings vzniklo spojením vynikajících  hudebníků, kteří se zaměřují na interpretaci komorní hudby.  Členové souboru jsou první hráči brněnských orchestrů Janáčkovy opery a Filharmonie Brno a dlouholetí členové komorních souborů jako například Czech Virtuosi, Českých komorních sólistů, kvarteta Incognita nebo Slovanského kvarteta.


REZERVACE

19 hodin
Vstupné 250, 230, 210, 170 Kč

Tomáš Kočko & ORCHESTR nabídnou jarně laděný program s aktuálním úspěšným albem "Velesu", které se zařadilo na neuvěřitelné čtyři měsíce do TOP 20 prestižního žebříčku World Music Charts Europe! Kapela žánrově staví na lidové hudbě, kterou ale svým jedinečným přístupem posunuje do neotřelých rovin a utváří osobitý celek, který respektuje své kořeny, ale zároveň reflektuje současnost a široké spektrum posluchačů.

REZERVACE

Poslední aktualizace 23.02.2017 11:59:28 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.