Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 994
Počet fotografií: 246

Kostýmy studentů bratislavské Sdružené školy scénického výtvarnictví

19.30 hodin
Vstupné 220 Kč; studenti a senioři 180 Kč

Berlínská filharmonie pod taktovkou „nejžhavějšího dirigenta na planetě“ Gustava Dudamela hraje v přímém přenosu Dvořákovo nejvýznamnější dílo, které patří k absolutní špičce hudebního romantismu a také k nejlepším dílům světové symfonické tvorby. Vzniklo v době skladatelova pobytu v USA, kde působil jako ředitel newyorské konzervatoře. Základní inspirací byla atmosféra hekticky se rozvíjející země, pocity z pobytu na americkém venkově, nostalgie po domově.

REZERVACE

Koncert Lenky Filipové se z důvodu nemoci překládá na 18. 3. 2018. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, pokud budete chtít vstupenky vrátit, můžete tak učinit do konce března 2017. Děkujeme za pochopení.
19 hodin
Vstupné 450, 390, 330 Kč

Hudební těleso Brno Strings vzniklo spojením vynikajících  hudebníků, kteří se zaměřují na interpretaci komorní hudby.  Členové souboru jsou první hráči brněnských orchestrů Janáčkovy opery a Filharmonie Brno a dlouholetí členové komorních souborů jako například Czech Virtuosi, Českých komorních sólistů, kvarteta Incognita nebo Slovanského kvarteta.


REZERVACE

19 hodin
Vstupné 250, 230, 210, 170 Kč

Tomáš Kočko & ORCHESTR nabídnou jarně laděný program s aktuálním úspěšným albem "Velesu", které se zařadilo na neuvěřitelné čtyři měsíce do TOP 20 prestižního žebříčku World Music Charts Europe! Kapela žánrově staví na lidové hudbě, kterou ale svým jedinečným přístupem posunuje do neotřelých rovin a utváří osobitý celek, který respektuje své kořeny, ale zároveň reflektuje současnost a široké spektrum posluchačů.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 550, 450, 350 Kč

Anna K. se po Star Dance vrací na pódia. Společně se svou šestičlennou kapelou vyrazí na turné k podpoře nového alba, které vyjde v únoru. Tentokrát si Anna K. pro koncerty vybrala divadelní sály, které zná dobře z úspěšného akustického turné a nabídne v nich nový program doplněný o největší hity. Překvapením bude i vizuální složka koncertu. Hostem koncertu bude Peter Aristone. Nový objev, slovenský zpěvák Peter Aristone, má v současné době jeden z nejhranějších rádiových singlů Fire Inside a může se pochlubit i vítězstvím v hitparádě americké stanice MTV U. Na turné s Annou K. jej doprovodí talentovaná violoncelistka Irena Morisáková.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 410, 390, 370, 300 Kč

Výjimečný koncertní projekt, který mapuje tvorbu textaře, básníka a producenta Michala Horáčka a především písně, které během třicetileté spolupráce vytvořil se skladatelem Petrem Hapkou a dalšími interprety. Na koncertu, který posluchačům nabídne výjimečný zážitek, zazní tvorba patřící k tomu nejlepšímu, co u nás za posledních několik desítek let v hudební oblasti vzniklo. Písně z dílny Hapka&Horáček, „produkty s doživotní zárukou“, které prověřil čas, rozhlasový éter i zájem posluchačů mnoha generací zazní z úst Františka Segrada, Lenky Nové a Ondřeje Rumla za doprovodu orchestru a sólistů.

REZERVACE

19.00 hodin
Vstupné 590, 490, 390 Kč

Koncertní vystoupení Radima Schwaba, nejvyššího českého zpěváka a herce, představitele hlavní role české verze muzikálu „The Phantom Of The Opera“ a krále Šalamouna v muzikálu Sibyla, který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény. Jako hosté vystoupí: MONIKA SOMMEROVÁ (Christine české verze muzikálu „The Phantom Of The Opera“ a TANEČNÍ SKUPINA IF. Za doprovodu NEW BANDu Ester Godovské zazní kolekce předních, neoposlouchaných muzikálových skladeb české i zahraniční hudební scény.


REZERVACE

Poslední aktualizace 29.03.2017 11:00:25 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.