Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 969
Počet fotografií: 246

Představení Případ Hefaistos souboru Tajfun.

N O V I N K A  !
19 hodin
Vstupné 550, 450, 350 Kč

Anna K. se po StarDance vrací na pódia. Společně se svou šestičlennou kapelou vyrazí na jaře na turné k podpoře nového alba, které vyjde v únoru. Tentokrát si Anna K. pro koncerty vybrala divadelní sály, které zná dobře z úspěšného akustického turné a nabídne v nich nový program doplněný o největší hity. Překvapením bude i vizuální složka koncertu.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 350, 330, 290, 250 Kč

Společné vystoupení oblíbené sourozenecké dvojice Hany a Petra Ulrychových, spolu s kapelou Javory.

REZERVACE

18 hodin
Vstupné 300 Kč

Zábava pro všechny věkové generace. Duo Jamaha působí na hudební scéně od roku 1996. Známé je poředevším z TV  Šlágr. Hostem lednového koncertu je Black band.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 350, 330, 310, 290 Kč

Koncert zpěvačky, která je některými hudebními odborníky označována jako nejlepší zpěvačka v oblasti country music v České republice a je titulována lichotivým přízviskem první dáma country music.

REZERVACE

17 hodin
Vstupné 165 Kč; studenti a senioři 125 Kč   

České titulky. Oceňovaný režisér Phil Grabsky (tvůrce série Světové malířství na plátnech kin ) a světoznámý klavírista Leif Ove Andsnes se vydávají na vzrušující putování za největším skladatelem všech dob Ludwigem van Beethovenem. Beethovenův génius je tentokrát nahlížen prostřednictvím jeho pěti klavírních koncertů – mistrovských opusů vévodících klavírní literatuře od hudebního klasicismu až po současnost. Skrze virtuózní interpretaci Leif Ove Andsnese je koncert po koncertu přibližován také Beethovenův život od útlého věku zázračného dítěte v imperiální Vídni až po dosažení statusu největšího žijícího skladatele v době, kdy dokomponoval 5. klavírní koncert Es dur zvaný Císařský. Část dokumentu byla natáčena během Mezinárodního hudebního festival Pražské jaro ve Dvořákově síni Rudolfina.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 150 Kč   

České titulky. Výstava nazvaná „David Bowie je…” byla nejúspěšnější v historii Victoria & Albert Museum v Londýně. Představila obdivuhodnou sbírku ručně psaných básní, originálních kostýmů, módy, fotografií, filmů, hudebních videoklipů, Bowieho vlastních nástrojů a přebalů alb z David Bowie Archive. Záznam zavede diváky v kinech na fascinující cestu napříč okouzlující výstavou se speciálními hosty, včetně legendárního japonského módního návrháře Kansaie Yamamota či frontmana kapely Pulp Jarvise Cockera. Publikum se tak dozví příběhy některých klíčových objektů, které dokumentují Bowieho uměleckou kariéru, od těch nejpovolanějších. Kurátoři výstavy Victoria Broackes a Geoffrey Marsh pak nabídnou odborný pohled jak na nejznámější hudební videa a originální kostýmy, tak i na osobnější předměty, jakými jsou ručně psané básně či deníkové záznamy, odhalující kreativitu a vývoj Bowieho nápadů. Natočeno živě 13. října 2013 v londýnském Victoria and Albert Museum. Režie: Hamish Hamilton.

REZERVACE

Poslední aktualizace 21.01.2017 07:18:22 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.