DÁRKOVÁ POUKÁZKA

Nevíte, jaký dárek věnovat svým blízkým, přátelům či zaměstnancům? Darujte dárkový poukaz v hodnotách 300 Kč, 500 Kč, který je možné čerpat na zakoupení vstupenek na akce DKMO.
Bližší informace v pokladně DKMO.

20. 11. 18 Petr Spálený a Miluška Voborníková

19 hodin
Vstupné 350, 330, 310, 270 Kč

Koncert se skupinou Apollo band a hostem koncertu Miluškou Voborníkovou.
Na koncertě mapujícího umělcovu padesátiletou kariéru zazní všechny zásadní hity jeho kariéry.
Přijďte si připomenout jednu z největších žijících legend tuzemské hudební historie, tak jak to má nejraději – na podiu se šlapající kapelou za zády a s mikrofonem v ruce!

REZERVACE

22. 11. 18 Znovu a líp

19 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč
Divadelní společnost Titans

Komedie o lásce, manželství a přehodnocování.
Hrají: M. Daniel, K. Frejová, V. Vašák / L. Veselý, M. Holubcová / K. Cibulková, J. Kozubková / K. Cibulková

REZERVACE

 

22. 11. 18 MOSCOW CITY BALLET – Labutí jezero

společenský sál DKMO                                     hostující soubor v ČR              PREMIÉRA 
20 hodin
Vstupné 1490, 1190, 990, 790, 590 Kč

MOSCOW CITY BALLET– proslulý baletní soubor navštíví v listopadu 2018 Ostravu. Soubor, který založil významný choreograf Victor Smirnov-Golovanov,  v němž vystupují tanečníci s klasickou ruskou baletní školou. Tento soubor je slavný na celém světě a v letošním roce Moscow City Ballet slaví 30. výročí své umělecké dráhy. V Ostravě se představí s nejromantičtějším baletním představením Labutí jezero. Pro představení Moscow City Ballet jsou charakteristické nádherné kostýmy, působivá choreografie, magické osvětlení a nádherná scéna. Podle hodnocení kritiků nejde odolat kouzlu tohoto souboru, ani na něj zapomenout: tvoří umění, který je silným zážitkem pro každého diváka. Nelze popsat vzrušení a emoce … to je nutné prožít!


REZERVACE

24. 11. 18 Sněhová královna

10 hodin
Vstupné 130, 120, 110 Kč
ArtWay Theatre, Praha

Zvítězí dobro nebo zlé kouzlo Sněhové královny? Sněhová Královna očarovala Káje pomocí jednoho malého střípku z jejího kouzelného zrcadla a uvěznila ho ve svém osamělém světě, kde není místo pro lásku. Gerda se snaží svého přítele Káje najít i navzdory dlouhé pouti ke sněhovému království. Pomůže jí Květinová dáma nebo Havran? Proč musí Finka s Laponkou péct spoustu muffinů, proč Loupežnická dcerka nemá žádné kamarády a princ s princeznou třídí dobré sny od špatných? Podaří se Gerdě zachránit Káje?

REZERVACE