Zpět

5. výročí Smejka a Tanculienky „Všechno nejlepší!“

  • Sobota 20. červen 2020 | 10:00
  • Divadelní sál DKMO
  • 60 minut
  • 300 Kč

5. výročí Smejka a Tanculienky „Všechno nejlepší!“

Vzhledem k nařízením vlády ČR je toto představení přesunuto na 19. 9. 2020 v 16:00.

Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám nový termín nevyhovuje, je možno vstupenky vrátit. Jedná se pouze o vstupenky zakoupeny přes Dům kultury města Ostravy, nejedná se o prodej přes síť Ticketportal.

Děkujeme za pochopení.

Páté výročí populární dvojice Smejko a Tanculienka oslavíme největšími pohádkovými a tanečními hity!
Před hladovým vlkem zachráníme Kůzlátka i Medvídka. Zase přiletí náš věčně opakující se Papoušek. Nové broučky vychováme písničkou Nonono tytyty a potěšíme známou Hlava ramena. Rozcvičíme Pecivála a vystrašíme Babu Jagu. A možná i Klubko půjde do světa a potká Hrušku zelenou. Naučíme se malovat se sestřičkami barvičkami. Poznáme nový tanec Šlapy Šlapy. Budeme si dávat pozor před neomalencem Gundžulundžu. A pořádně to roztočíme na nový taneční hit Pohádkový svět a zatančíme si i na ověřené pecky jako Máme tu léto, Ahoj, ahoj! a Pápá. Nebudou chybět motýlek Huncúlik, pan Lalalá a Macko Duško.
Smejko a Tanculienka vás přivítají velkolepou scénou, zářivým osvětlením a zcela novým představením!
Těšíme se na vás!

Každá osoba (dospělý i každé dítě bez omezení věku) musí mít platnou vstupenku.

Při nákupu čtyř vstupenek (společně v jednom nákupu) získáte jako bonus voucher na DVD Smejko a Tanculienka  Naživo Hip hip hurá!  DVD obdržíte úplně ZDARMA výměnou za voucher před začátkem vystoupení u vstupu do sálu.
Děti, které nedosáhly věku 16 let a zároveň jsou držiteli průkazu ZTP/P, bude po předložení zakoupené vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu do divadelního sálu bude proplaceno zpět 50% z ceny vstupenky. Představení je vhodné pro děti od 2 let a délka programu 60 minut.