Zpět

Dalibor Janda: TOUR 40 let na profi scéně

  • Středa 20. říjen 2021 | 19:00
  • Společenský sál DKMO
  • 120 minut
  • 430 - 730 Kč

Dalibor Janda: TOUR 40 let na profi scéně

Vážení diváci,
je nám to velmi líto, ale bohužel, pořadatel zrušil plánovaný koncert Dalibora Jandy – 20.10.21 z organizačních důvodů, a to bez náhradního termínu.
Organizátor zve na koncerty v Prostějově, ve Zlíně a Brně, s 50 procentní slevou, jako náhradu za zrušený koncert v Ostravě !!

Vrácení vstupného:

– vstupenky zakoupené v pokladnách DKMO a OIS lze vrátit v pokladně DKMO nebo v místě zakoupení, dle aktuální provozní doba pokladny https://www.dkmoas.cz/kontakty/.
Prosíme, o vrácení nejpozději do 30.10.21.

-u vstupenek zakoupených on-line, budou peníze automaticky vráceny zpět na účet, ze kterého byly hrazeny a to nejpozději do 30 dnů, vrácení zajišťujeme prostřednictvím rezervačního systému prodejního portálu Perfect System.

Děkujeme za pochopení.

 

 

V roce 2020 oslaví Dalibor Janda 40 let na profi scéně koncertním turné v Čechách, na Moravě, ve Slezsku a na Slovensku.
Turné Dalibor Janda s kapelou Prototyp jako HURIKÁN odstartuje MEGAKONCERTEM v pražské LUCERNĚ dne 30.3.2020.

Je to neuvěřitelné, ale zpěvák , skladatel a hitmaker Dalibor Janda nás svým nezaměnitelným hlasem provází už 40 let. Dalibor jede stále dál, megahity z dílny skladatele a zpěváka Dalibora Jandy jsou nabroušeny k předvedení v sérii dalších koncertů i v roce 2020 v Čechách, na Moravě i na Slovensku.

Zpěváka doprovodí už jeho takřka kultovní kapela Prototyp, exkluzivním hostem bude Jiřina Anna Jandová a další hvězdná překvapení.