Zpět

Jaroslav Papoušek, Miloš Forman, Ivan Passer Lásky jedné plavovlásky

Divadelní společnost Petra Bezruče, Ostrava

  • Pátek 18. prosinec 2020 | 11:00
  • Divadelní sál DKMO

Lásky jedné plavovlásky

Tancovačka, jak má být / sex education po česku / pánové a dámy, zadejte se / bloncka nebude sedět v koutě / vždyť se můžou koukat, kam chtěj / a byli spolu šťastni až do rána / kdo to tu spí? / zlato, jsem doma!

Každá holka chce kluka, každá holka chce lásku. A každý kluk chce…

Seznámit se a zamilovat je snadné. Ale co dál? Komedie o prvních láskách, kocovinách a růžových brýlích, které možná spadnou dřív, než si je stačíme nasadit. Originální adaptace slavného filmu Miloše Formana s živou kapelou na jevišti. Přijďte na večírek, kde se zpívá a tančí až do rána!

Hrají: Andula – Magdaléna Tkačíková / Milda – Václav Švarc / Pokorný, otec – Norbert Lichý / Soudružka Veselá, matka – Kateřina Krejčí / MUDr. Plzáková – Markéta Haroková / MUDr. Pondělíček, myslivec – Dušan Urban / Soudružka Šebková, maminka – Marcela Čapková j.h. / Marie – Yvona Stolařová j.h. / Jana – Julie Goetzová / Vacovský – Vojtěch Johaník / Burda, Tonda – Jáchym Kučera / Maňas – Jakub Burýšek / Číšník – Michal Weber.

Adaptace – Jan Holec, Anna Smrčková / režie – Jan Holec / dramaturgie – Anna Smrčková / scéna – Ján Tereba / kostýmy – Paulína Bočková / hudba – David Hlaváč / pohybová spolupráce – Pavol Seriš.

Délka představení bude upřesněna.