Zpět

Magdalena Kožená & Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

  • Středa 15. červen 2022 | 20:00
  • Společenský sál
  • 1290-2190

Magdalena Kožená & Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Pořadatel akce se po dohodě s účinkujícími rozhodl z technicko-produkčních důvodů původně ohlášené termíny koncertů v Praze a Ostravě uskutečnit v náhradním termínu.
Budoucí termíny jsou závislé na možnostech účinkujících v návaznosti na jejich závazky po celé Evropě a proto pořadatel není v tuto chvíli schopen sdělit přesné datum náhradního termínu.

Tento náhradní termín bude ohlášen nejpozději však do jednoho měsíce od zveřejnění této zprávy.

Všechny vstupenky zůstávají v platnosti a jejich případné vrácení bude akceptováno dle obchodních podmínek, avšak až po zveřejnění náhradního data vystoupení.

 

 

Magdalena Kožená, Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvádějí písně Colea Portera.

Magdalena Kožená nás už dlouho překvapuje a okouzluje originálními projekty, v nichž elegantně a s dechberoucí virtuozitou putuje všemi historickými epochami klasické hudby.
Tentokrát se světoznámá mezzosopranistka rozhodla na chvíli opustit svět klasické hudby a zakoketovat si s múzami lehkými. Pro svůj výlet do světa klasického amerického muzikálu zvolila autora vskutku oduševnělého a nesmírně vtipného – Cole Portera. Jeho proslulé, jazzem inspirované hity zazpívá za doprovodu Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, orchestru, jenž představuje světovou špičku v oblasti autentické interpretace jazzu, swingu a taneční hudby 30. a 40. let.

VSTUPENKY