Zpět

Maxipes Fík

Divadlo Krapet, Praha

  • Pondělí 15. listopad 2021 | 10:00
  • Divadelní sál DKMO
  • 60 minut
  • 90 Kč
Rezervovat představení

Maxipes Fík

Doporučený věk 3+ | MŠ, 1.–3. ZŠ

Tatííí, já byfem chtěla pfa,“ řekla Ája. Tak jí tatínek koupil psa.
,,Jmenuje se Rek,“ oznámil.
A protože Ája neuměla říkat R, říkala mu Fek.
,,To už mu můžeme rovnou říkat Fík,“ řekl tatínek.

A tak to všechno začalo. Z malého pejska vyrostl velký pes Fík a z malého dobrodružství začalo velké. A že je to pes neobyčejný? No, který pes se dostane až do školy, kde se naučí psát a počítat? Nebo dojde páníčkovi pro pivo, dostane angažmá v cirkusu? Viděli jste někdy psa, který řídí auto?

Dokonce se vydá do světa, skoro až na kraj světa a objeví spoustu věcí a potká spoustu lidí a má po celém světě kamarády, protože s Fíkem zažije každý moc legrace. Ale jak se říká všude dobře doma nejlíp. Moc rád se vrátí domů a zdají se mu velice divoké psí sny, dokonce i o Vánocích. Jak to všechno s Fíkem bylo? To se uvidí! ,,Tak neváhejte a přijďte. Bude psina! Haf!“

Divadlo Krapet
autor: Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun
obsazení: Michaela Sajlerová, Zdeněk Tomeš, Patrik Vojtíšek

 


Komentáře diváků:

(Dana Veselá, 3. 2. 2020 11:11)

Představení 1.2.2020 Praha. Tak takto má vypadat představení pro děti!! Bezvadné nápady, scéna, kostýmy a skvělý Maxipes Fík :-). Děti byly perfektně zapojeny do představení a dospělí ocenili hlavně vizuální stránku. Byla jsem s vnučkou a obě jsme byly nadšené. Děkujeme a těšíme se na další pohádku. Dana Veselá

(Draha, 14. 3. 2019 15:47)

Mooooc děkujeme za dnešní skvělé představení Maxipsa Fíka v Kopřivnici! Bylo parádní a moc se líbilo celému vyprodanému sálu dětí i dospělých! Už teď se těšíme na další!

(Martina, 9. 4. 2018 9:38)

Všechny pohádky divadla Krapet znám a patří k nejhezčím, které jsem kdy viděla. Ovšem poslední premiéra předčila všechny pohádky, další oblíbený večerníček zabodoval u dětí i dospělých. Všem opravdu doporučuji.

(Štěpánka Fialová, 24. 2. 2018 20:24)

Chtěla bych poděkovat za dnešní úžasné představení v Horních Počernicích-pro mojí dvouletou vnučku to byla vůbec první návštěva divadla a myslím, že jsme díky vám zahájili výborně!Těšíme se na další krásné divadelní zážitky!
Emma s babičkou

Mohlo by se líbit