Zpět

Narodil se drak

Míša Růžičková

  • Pátek 20. listopad 2020 | 8:30 a 10:00
  • 60 minut

Narodil se drak

Míša Růžičková se svojí písničkovou show přináší zábavu pro naše nejmenší diváky. V hodinovém programu si zazpívají její nejznámější dětské hity a zatančí si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších, podle tematického zaměření pořadu. Během představení Míša děti zapojuje do písniček a zve je na pódium. Na konci pořadu rozdáváme dětem sladkou odměnu.

Představení je vhodné pro děti od 2 let, délka pořadu: asi 60 minut.

Míša Růžičková – ostravská textařka a písničkářka. Vystudovala gymnázium a Vysokou školu Báňskou v Ostravě. Hudební vzdělání: violoncello, zpěv a hra na kytaru. Písničky, krátké veršované pohádky a básničky začala psát v 15 letech, ale k tvorbě pro děti se dostala až o mnoho let později.

První samostatné písničkové album pro děti vzniklo v roce 2003. Doposud vydala třináct CD z cyklu „Zpíváme a tančíme s Míšou!“ a deset DVD „Cvičíme s Míšou“, která vedou děti k pohybu a slouží jako návod ke cvičení, tancování a zábavu pro děti a jejich rodiče, dětská centra a mateřské školky.     V roce 2012 vyšlo CD „Spievame a tancujeme s Míšou“, které Míša s dětmi nazpívala ve slovenském jazyce. Postupně k němu vznikají i nové slovenské videoklipy.