Zpět

Stefan Vögel Přátelák

Pantheon production, Praha

  • Pondělí 23. srpen 2021 | 19:00
  • Divadelní sál DKMO
  • 170 - 420 Kč

Přátelák

Vážení diváci,

je nám to velmi líto, ale bohužel musíme plánovanou předpremiéru představení  Přátelák 23.8.21 z organizačních důvodů zrušit a to bez náhradního termínu.

Vrácení vstupného:

  • vstupenky zakoupené v hotovosti lze vrátit v pokladně DKMO  nebo v místě zakoupení, aktuální provozní doba pokladny https://www.dkmoas.cz/kontakty/. Prosíme, o vrácení nejpozději do 24.9.21.
  • u vstupenek zakoupených on-line, budou peníze automaticky vráceny zpět na účet, ze kterého byly hrazeny a to nejpozději do 30 dnů, vrácení zajišťujeme prostřednictvím rezervačního systému prodejního portálu Perfect System.

Děkujeme za pochopení, omlouváme se za komplikace a těšíme se na setkání na jiném představení

 

Tady nikdo na nikoho nepráská. Jsme přeci kámoši.

Fotbal a početí dítěte – to jsou nejčastější témata, kterým se postavy věnují. Děj se odehrává v domech dvou párů, které se chystají na grilování. Leon, Bernd a Robbi jsou již léta nejlepší kamarádi a zanícení fotbaloví fanoušci, samozřejmě různých klubů, takže není nouze o debaty a hádky.

Leonovi a Romině se již delší dobu nedaří počít potomka a Romina se bojí, že si proto Leon najde mladší milenku. Dvojnásobná máma Babs své kamarádce Romině poradí, aby si sama pomohla umělým početím s vhodným dárcem spermatu. Chce to jenom najít muže, který má dobré geny…

Všichni přátelé jsou vystaveni těžké zkoušce, kdy každý na každého ví nějaké tajemství, které nutně směřuje k zapeklitým situacím a překvapivému rozuzlení.

Světová premiéra proběhla v roce 2017 v Hamburku (Ohnsorg – Theater), v Rakousku měla hra premiéru v roce 2019.

Česká premiéra: 4. a 21. září 2021