Zpět

Michal na hraní

Michal Nesvadba

  • Neděle 30. leden 2022 | 10:00
  • Divadelní sál DKMO
  • 55 minut
  • 250 Kč

Michal na hraní

Představení je vhodné pro děti od 3 let.

O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu. Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát! Nebudeš to právě ty? Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými ze samolepicí pásky.

Děti, které nedosáhly věku dvou let zdarma bez vstupenky a nároku na vlastní sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít platnou vstupenku.
Po vystoupení se Michal s dětmi fotí a podepisuje.

Ještě, než se Michal začal plně věnovat vystoupením pro děti, vystupoval jako sólista mim v divadle Laterna Magika v Praze a jako herec byl angažován v Divadle Ypsilon v Praze. V roce 1979 založil soubor Mimtrio, který se zásluhou mnoha zábavních TV pořadů proslavil po celém Československu. Přes dvacet let se také od srdce věnuje tvoření programu pro děti. V televizi tak běží Kouzelná školka a Abeceda s Michalem a další pořady jako Jedna dvě, Michal jde, Michalovy barvy a další. Díky představení, které spočívá ve hře s modelováním lepící pásky, si získal přezdívku Mr. Tapeman. Michal je autorem a choreografem všech svých vystoupení a představení. Během svých vystoupení baví děti i dospělé. Děti se zapojují a s Michalem zpívají, tvoří a hrají si.

Mohlo by se líbit