Zpět

Pavol Viecha, Martin Krč  Riddikulus!

  • Sobota 25. červen 2022 | 19:00
  • Divadelní sál
  • 390 Kč v předprodeji, 450 Kč na místě

Riddikulus!

Připravte si letax, je načase vstoupit do svých krbů a zakřičet na plné hrdlo. „Riddikulus“ Temní páni a jasné paní, princové dvojí krve a plnokrevné princezny, pozor! Na známost se dává, že z Azkabanu opět utekla trojice divadelních pobertů, jejichž notorické počínání trhá bránice rychleji, než kletba Sektumsempra. Pokud i vás omrzel svět mudlů, přidejte se na temnou stranu a nepropásněte jejich jedinečné představení, které zhmotní kouzlo magie a rozesměje vás dřív, než naučíte stepovat ananas. Osm filmů a sedm knih začarovaných do jednoho parodického dobrodružství rozpoví kultovní příběh Harryho Pottera tak, jak ho ještě neznáte!

Ochutnali byste lektvar od barmana Snapea? Chtěli byste zjistit, jaké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová? Na kolik eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení své důstojnosti?  Toužíte do rodinného receptáře přidat i recept na Temného pána? A hlavně souhlasíte s tím, že neznalost Harryho Pottera by měla být hrdelním zločinem? Přichází jedinečné divadelní představení pro všechny, co milují kultovní kouzelnický příběh a nebojí se z něj utahovat!

Přeměny známého příběhu se chopili mladí divadelní stíhači a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům. Jejich hlavními zaklínadly jsou humor a melodie, výsledkem je chytlavá parodie.

Pozor! Představení není vhodné pro diváky do 15 let!

Riddikulus!
Režie: Pavol Viecha
Text: Pavol Viecha, Martin Krč
Dramaturgie: Martin Krč
Hrají: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová
Hudba: Andrej Majerčík
Produkce: Zuzka Lobotková

Vstupenky: bit.ly/ArtefaktCZ
FB event: https://www.facebook.com/events/415544433666580