Zpět

Strašidelná MEGA party

  • Sobota 26. říjen 2019 | 14:30
  • Společenský sál DKMO
  • 120 minut
  • 190 Kč

Strašidelná MEGA party

Andy, Teri a jejich Strašidla!

Bláznivá strašidelná show pro celou rodinu.
Přijďte na párty s klauny. Budeme blbnout, tancovat, soutěžit a strašit. Kdo vyleká nejvíc naše klauny? Překvapte je svým kostýmem! Když se alespoň jen trochu bojíte, nesmíte si nechat ujít naši párty – těšíme se na Vás!

Doporučený věk: 5-12 let
Délka programu: cca 120 minut
Vstupné 190,- Kč, každá osoba musí mít platnou vstupenku (děti i dospělí). Místa jsou na stání.

Nezapomeňte na kostýmy.
Jestlipak vystrašíte Andyho a Teri? Povede se vám to? Těšíme se na vaše strašidelné převleky. A rodiče by také neměli zůstat pozadu, nestyďte se a přijďte celá rodina v kostýmu!
Líčit se sami doma nemusíte. Se strašidelným výrazem si opravdu nedělejte starosti, ten vám ke kostýmu doladí naše čarodějné malířky přímo na místě! A jakmile budete kompletně strašidelně vyladěni, můžete se nechat zvěčnit v našem strašidelném fotokoutku!

Laskavé a zábavné strašení.
Rodiče se vůbec nemusí bát, že by děti z naší akce odcházely vyděšené na smrt.
Naším hlavním cílem je, aby se děti královsky bavily a vyřádily se, ne aby měly noční můry. Celá akce se ponese v laskavém a zábavném duchu. Duchu, no duchové tam jistě také přiletí, těšíme se na vás!

A budeme samozřejmě soutěžit.
Andy a Teri nezapomněli na soutěže pro vás, už teď můžeme prozradit, že na vás čeká několik super soutěží. Určitě nebude chybět soutěž o nejlepší strašidlo, nejlepší strašidelný tanec nebo čarodějné zaříkávání a mnoho dalších.
Pro vítěze jednotlivých soutěží máme kouzelné balíčky.

Minikoutek pro menší děti.
Doporučený věk dětí na akci je 5-12 let, ale určitě se nebudeme zlobit, pokud děti v tomto věku doprovodí i mladší sourozenci. Pro tyto menší děti, které třeba nevydrží veselit se celou dobu v sále, budeme mít v předsálí připravený malý koutek na hraní – s kobercem, kostkami, skládačkami apod. Tam si vždy bude moci drobotina na chvíli odfrknout a pak se zase zapojit do víru zábavy.

Občerstvení = duchařský bar NAPROTI.
Výborné lektvary a kouzelné přísady si budete moci zakoupit v našem baru, který se nám z mléčného baru NAPROTI proměnil na duchařský bar NAPROTI… Děti na naší akci mohou opravdu strašidelně zlobit a dospěláci se mohou přidat nebo si ve strašidelné baru dát čarovné kafíčko a ďábelskou dobrotu.

Mohlo by se líbit