Zpět

The Greatest rock hits performance of chamber „IMPULSE“

„IMPULSE“ SYMPHONY ORCHESTRA

  • Středa 16. říjen 2019 | 19:00
  • Divadelní sál DKMO
  • 120 minut
  • 490 - 1290 Kč

The Greatest rock hits performance of chamber „IMPULSE“

Rockový orchestr „Impulse“ je ve své podstatě symbiózou klasické a rockové hudby.

Repertoár skupiny se skládá z nesmrtelných děl velkých rockových kapel XX. století a současnosti. Jeho vrcholem je fakt, že všechny námi oblíbené písně se objevují v nových úpravách a tak odhalují zcela neobvyklou perspektivu. Výsledkem je, že světově proslulé rockové hity procházejí znovuzrozením a dostávají nový dech.

Skupinu „Impulse“ tvoří profesionální hudebníci. Díky jedinečnému obrazovému doprovodu každá melodie ožije. Vřele Vás zveme na jedinečnou show plnou nesmrtelné muziky. Vychutnejte plnou sílu živého, ale i živelného proudu hudby!

V parádním provedení členů orchestru během celého večera zazní hity od takových velikánů jako jsou Queen, The Beatles, Metallica, Depeche Mode, Scorpions, Radiohead, Eagles, Red Hot Chilli Peppers, AC/DC, Bon Jovi, System of a down, Kiss, Pink Floyd, Led Zeppelin, Nirvana, The Rolling Stones, Deep Purple, The Doors.

Délka programu 2 hodiny.

Vstupenky na https://www.ticketstream.cz/vstupenky/impulse nebo bezmála 500 prodejních místech sítě TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour. Tel.: +420 224 263 049

 

 

Mohlo by se líbit