Zpět

Laurent Baffie TIK TIK

Komorní divadlo Kalich, Praha

  • Pátek 1. říjen 2021
  • Divadelní sál DKMO
  • 120 minut vč. přestávky
  • 170 - 420 Kč

TIK TIK

Vážení diváci,
je nám to velmi líto, ale bohužel musíme plánované představení z organizačních důvodů zrušit a to bez náhradního termínu.

Vrácení vstupného:

– vstupenky zakoupené v pokladnách DKMO a OIS lze vrátit v pokladně DKMO nebo v místě zakoupení, dle aktuální provozní doba pokladny https://www.dkmoas.cz/kontakty/.
Prosíme, o vrácení nejpozději do 1.10.21.

– u vstupenek zakoupených on-line, budou peníze automaticky vráceny zpět na účet, ze kterého byly hrazeny a to nejpozději do 30 dnů, vrácení zajišťujeme prostřednictvím rezervačního systému prodejního portálu Perfect System.

Děkujeme za pochopení, omlouváme se za komplikace a těšíme se na setkání na jiném představení.

V čekárně psychiatra se setkávají tři muži a tři ženy, různého věku, zaměstnání, osudu. Spojuje je stejný problém: trpí „tikem“. Starší vydavatel chrlí v nevhodnou dobu sprostá slova, taxikář vše přeměňuje v čísla, žena si stále ze strachu před bakteriemi myje ruce, druhá kontroluje kabelku a žije ve stresu, že zapomněla vypnout plyn, zamknout byt, mladý muž nesmí stoupnout na čáru a dívka, která opakuje své koncové věty. Všichni věří v pomoc světoznámého odborníka, ale ten má velké zpoždění. Pacienti překonávají zábrany a seznamují se vzájemně se svými „tiky“. Během dlouhého čekání se sami pokusí o skupinovou terapii, při které své obsese dramaticky a za fandění těch druhých alespoň na chvíli překonávají. Do komických situací probleskuje snaha o vzájemnou pomoc a pocit, že nejsou se svými problémy sami se proměňuje v přesvědčení, jak důležité je najít v sobě odvahu navázat přátelství, možná i lásku…

Premiéra: 16. 9. 2020