Zpět

TOGETHER

  • Čtvrtek 22. říjen 2020 | 18:00
  • Divadelní sál DKMO
  • 250 Kč

TOGETHER

Akce zrušena. U vstupenek zakoupených on-line budou peníze automaticky vráceny zpět na účet, ze kterého byly hrazeny, u vstupenek zakoupených přímo v pokladě je možné vracet ve vybraných pobočkách OIS, IC a pokladně DKMO.

Děkujeme za pochopení

Elektrická kytara, bicí, zpěv a smyčce. Nový styl „HOUSLE´n´ROLL“ ve strhujícím koncertu pražské kapely Together! Pozornost si během živých vystoupení získávají zejména díky netradičnímu devítičlennému obsazení (kapela s tradičními rockovými nástroji + houslový kvintet + zpěv), což výborně zúročili při svém osobitém přístupu k aranžím. Síla tohoto spojení je fanoušky i kritikou přijímána velmi kladně, zejména pro svou rozpoznatelnost a emotivnost.

Kapela vznikla v roce 2014 díky stejnému názoru na hudbu zpěvačky a houslistky Kristýny Vitoušové a kytaristy a baskytaristy Pavla Trefila. Postupně se rozrostla o další členy a od září 2015 již koncertují v nynější sestavě. Hrají na předních hudebních festivalech, klubových scénách a v zahraničí. V rámci soutěže REC.stage čistých festivalů získali v konkurenci téměř 250 kapel 1. místo. První album jim v roce 2017 vydali angličtí producenti. Jejich koncerty jsou pro diváky velmi silným emocionálním zážitkem!