Zpět

Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej

Michaela Dolinová, Praha

  • Středa 30. březen 2022 | 11:00
  • Divadelní sál DKMO
  • 65 minut bez přestávky
  • 130 Kč
Rezervovat představení

Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej

Doporučený věk 11+ | 5.– 9. ZŠ

Vtipná a velmi živá komedie o klukovi (Ladislav Ondřej), který se ztrácí v pravidlech zdvořilosti a dělá si „etiketu“ po svém. Naštěstí má vedle sebe Michaelu Dolinovou, která mu vysvětlí, jak se chovat v kině, na rautu, v autě a jak se seznámit s dívkou. Všude platí pravidla slušného chování…

Michaela Dolinová

Je absolventkou hudebně-dramatického oddělení Pražské konzervatoře a již během studia vystupovala v příbramském divadle. Po prvním angažmá v kladenském Divadle Jaroslava Průchy odešla do Prahy, kde nejprve působila v Divadelní společnosti Josefa Dvořáka, následně v Hudebním divadle Karlín. Dalších 14 let se stala tváří TV Nova, kde moderovala relace o počasí a pořad Snídaně s Novou. V současnosti účinkuje na různých pražských scénách, moderuje společenské akce i pořady pro děti, spolupracuje s rozhlasem a patří k úspěšným filmovým a televizním herečkám.

 

Ladislav Ondřej

V současné době studuje na Mezinárodní konzervatoři v Praze – obor herectví. Na televizních obrazovkách se objevil nejprve v reklamách, poté i v seriálech Hop nebo trop a Ordinace v růžové zahradě a např. ve filmech Účastníci zájezdu, Bathory nebo Na vlastní nebezpečí. Jeho první film, ve kterém si zahrál hlavní dětskou roli po boku Vladimíra Javorského, se jmenoval Most a natočil jej americký režisér Boby Garabedian. Tento film získal řadu významných ocenění na prestižních filmových festivalech a byl americkou filmovou Akademií nominován na Oscara v kategorii krátkých hraných filmů.

Další úspěch přišel v březnu 2010, kdy měl na Edgemar Short Film Festival v kalifornské Santa Monice premiéru krátký hraný film MAMÁNEK, natočený režisérem Jesse Baldwinem v Praze. Film získal nejvyšší ocenění hned ve dvou kategoriích: nejlepší režisér (Jesse Baldwin) a nejlepší herec (Ladislav Ondřej).

 

Ukázky: