Zpět

Vodácký večer | Festival Ozvěny

  • Pondělí 18. listopad 2019 | 18:00
  • Kino Art
  • 120 Kč

Vodácký večer | Festival Ozvěny

Cestovatelsko- hudební festival OZVĚNY probíhá v Ostravě  8.11.-17.12., program najdete na www.ozvenyostrava.cz.

MORAVICE – CHORVATSKÉ ŘEKY – SALZA: Od vody pro začátečníky k divoké vodě… Petr Krtek Přeček

Jak začít s vodou a s kým? Jaké nástrahy a zajímavosti nás mohou překvapit? Na co bych se měl připravit? O tom a více se dozvíte v přednášce snadno dostupných řek v Česku, ale i v zahraničí.

RUMUNSKO – MARAMURES/ WASER: expedice s kolo-sáňkami nespoutanou divočinou – Svatopluk Vajter

Vyprávění o zajímavém splutí nedostupné řeky Waser. Jak probíhaly přípravy, cesta, ale i přechod pohoří „na těžko“ za našim cílem. Jaké příhody se nám udály?

SJEZD ŘEKY COLORADO – Petr Goldmann

Colorado (anglicky Colorado river, španělsky Río Colorado) znamená Barevná řeka. Je to řeka na jihozápadě Severní Ameriky převážně v USA, kde protéká státy Colorado, Utah, Arizona, Nevada, Kalifornie. Dolním tokem zasahuje do Mexika. Povodí má rozlohu 635.000 km2. Je dlouhá 2.740 km. My jsme v březnu 2017 na třítýdenní výpravě spluli jedinečných 450 km, 600 metrů klesání, přes 130 peřejí řeky protékajícím Grand Canyonem.

Odkazy:
www.facebook.com/sportovniklubcz

www.sportovni-klub.cz

Sportovní-klub.cz, z.s. organizuje veřejnost sportovní a společenské akce a teambuildingy: vodní turistika a rafting od začátečníků až po zkušené u nás i zahraničí, dále lyžování a jiné doplňkové sportovní aktivity. Nedílnou součástí jsou naše kurzy prožitkové první pomoci s výcviky např. autonehod se specializací pro veřejnost nebo jako firemní vzdělávání. Novinkou jsou výpravy na severní polární kruh za polární září.

Mohlo by se líbit