Kariéra

Dům kultury města Ostravy, a. s. hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ZVUKAŘ.

Náplň práce:

  • Kompletní zajištění zvukařských prací při konaných akcích, obsluha zvukové a projekční techniky a její instalace
  • Zodpovědnost za svěřenou zvukovou a projekční techniku
  • Provádění drobných oprav na svěřené technice
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Základní zkušenosti s prací v analogových a digitálních pultů
  • Znalost konfigurace zvukových sítí a práce se zvukovým software
  • Aktivní znalost práce na PC
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B – výhodou
  • V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis.

Nabízíme:

  • Práci na plný pracovní úvazek s pohyblivou pracovní dobou
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké vstupenky na akce DKMO
  • Nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: drizgova@dkv.cz.