Kariéra

Aktuálně hledáme do našeho týmu vhodné kandidáty/kandidátky na pozice DISPEČER a OSVĚTLOVAČ:

DISPEČER

Náplň práce:

  • zajištění celkové kontroly a ostrahy objektu
  • sledování a obsluha kamerového systému, elektronického zabezpečovacího systému a elektronické požární signalizace
  • kompletní zajištění regulace a ovládání vzduchotechniky
  • odstraňování drobných poruch na technologických zařízeních
  • vedení provozní dokumentace dispečinku
  • provádění pravidelné údržby a oprav el. zařízení, technického zařízení vzduchotechniky
  • opis stavů měřidel vody, plynu, elektřiny
  • obsluha divadelních tahů, invalidní plošiny a výtahů
  • komunikace se zákazníky, vydávání klíčů, kontrola vnitřních prostor

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání, obor elektro, případně technického zaměření
  • prokazatelná praxe na obdobné pozici výhodou
  • podmínkou zkouška z vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 6
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, zkušenosti v oboru vítány
  • znalost práce s MS Office, Excel

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr, na plný pracovní úvazek, třísměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké vstupenky na akce DKMO
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete do 16. 8. 2020 motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: drizgova@dkv.cz.

VEDOUCÍ TECHNIK / OSVĚTLOVAČ

  • vedení týmu – zvukaři, osvětlovači, jevištní technici
  • kompletní zajištění osvětlovacích prací při konaných akcích, obsluha osvětlovací techniky
  • zodpovědnost za technické zajištění akcí
  • zajištění krátkodobé instalace osvětlovací a projekční techniky dle přání zákazníka a v souladu s platnými předpisy
  • kontrola osvětlovací a projekční techniky, provádění drobných oprav
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • podmínkou zkouška z vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 5

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr, na plný pracovní úvazek