Zpět

Sean O´Casey, Jiří Krejčík Pension pro svobodné pány

Divadlo Palace, Praha

  • Pondělí 30. březen 2020 | 19:00
  • Divadelní sál DKMO
  • 100 minut bez přestávky
  • 170 - 390 Kč

Pension pro svobodné pány

Na základě vyhlášení nouzového stavu je tato akce zrušena.

Vstupenky zůstávají v platnosti, jednáme o novém termínu. O vývoji situace vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Jedná se o náhradní termín představení, který byl z původního termínu 15.1.2020  ze zdravotního důvodu, přeložen.

Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje lze vstupenky vrátit do pondělí 20.1.20 v místě zakoupení.  Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Slavná aktovka, odehrávající se v pokoji pensionu, kam si nájemník přivede slečnu, čímž poruší upjaté předpisy domovního řádu.

Titul učinil v Česku známým především režisér Jiří Krejčík, v jehož úpravě se tato košilatá a bláznivá komedie stala erbovním titulem Činoherního klubu a později doznala i filmové podoby s hvězdným obsazením Janžurová, Abrhám, Hrzán. Pod režijním debutem herce Jaromíra Dulavy, který má cit pro poetiku Činoherního klubu, nově nastudovala mladá generace talentovaných herců. V inscenaci excelují mimořádně pohybově disponovaní a herecky patřičně uvolnění Patrik Děrgel a Lukáš Příkazký, kteří hrají „svobodné pány“. Zdatně jim sekundují Anna Fialová v alternaci s Lenkou Zahradnickou či Marií Doležalovou.

Mohlo by se líbit