Zpět

V. Blažek, Z. Podskalský, E. Illín, V. Hála Světáci

Divadelní společnost Háta

  • Pondělí 30. listopad 2020 | 19:00
  • Divadelní sál DKMO
  • 145 minut vč. přestávky
  • 170 - 420 Kč

Světáci

Vážení diváci,

divadelní představení je bohužel zrušeno bez náhrady. U vstupenek zakoupených on-line budou peníze automaticky vráceny zpět na účet, ze kterého byly hrazeny, u vstupenek zakoupených přímo v pokladě je možné vracet ve vybraných pobočkách OIS, IC a pokladně DKMO.

Děkujeme za pochopení

 

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?

Notoricky známá filmová hudební komedie Vratislava Blažka a Zdeňka Podskalského s písněmi Evžena Illína a Vlastimila Hály z roku 1969 trůní od své premiéry na špičce žebříčků nejoblíbenějších českých filmů. V divadelní úpravě a v režii Lumíra Olšovského vás jistě tato odpočinková komedie i po tolika letech opět příjemné pobaví.

Mohlo by se líbit