Zpět

Talk show s Tatianou Dykovou

  • Úterý 28. duben 2020 | 19:00
  • Divadelní sál DKMO
  • 290 - 390 Kč

Talk show s Tatianou Dykovou

Na základě vyhlášení nouzového stavu a zákazu pořádání kulturních akcí rušíme chystané představení v termínu 28. 4.  Podařilo se nám však již dohodnout termín náhradní – a to 17. října 2020 od 19 hod.

Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám nový termín nevyhovuje, je možno vstupenky vrátit. Vstupenky zakoupeny v pokladně DKMO nebo na některém z prodejních míst (informační centra), bude možno vrátit po znovuotevření pokladen. Pokud jste využili nákup on-line, žádejte o navrácení vstupného na mailu pokladna@dkv.cz.

Děkujeme za pochopení.

DVĚ KRÁSNÉ ŽENY – SKVĚLÉ HEREČKY MANŽELKY SLAVNÝCH MUŽŮ – MATKY VELKÝCH RODIN PŘÍTELKYNĚ – JEJICH VŠEDNÍ DNY I SNY – LÁSKY I ZKLAMÁNÍ – KARIÉRY A RŮŽOVÉ BRÝLE. PROSTĚ ŽENY S VELKÝM Ž I SLUŽKY S VELKÝM S.

Na rozdíl od televizních talk-show je pojato jako divadelní setkání tří osobností, které s nadhledem, humorem, sebeironií, ale i s prostorem pro zamyšlení probírají nejrůznější situace s východisky i bez, radosti a nečekané zvraty v životě člověka, který je na jedné straně umělec a na druhé straně obyčejný člověk, vystavený nástrahám každodenního života. Ne zcela známé, ale krásné písně v podání hereček s živým klavírním doprovodem, pořadu dodávají divadelní noblesu. Scéně dominuje velké (černé a téměř neviditelné plátno) na kterém se objeví i unikátní projekce ze života všech tří účinkujících. A protože dámy budou kromě diskutování na výše uvedená témata také zpívat a tančit, na piáno je doprovodí Michal Kindl.

TATIANA DYKOVÁ (Vilhelmová)

je přední česká divadelní a filmová herečka, která si získala přízeň publika mimo celé řady filmů, i účastí v televizních soutěžích Star Dance, nebo Tvoje tvář má známý hlas. Je manželkou herce a zpěváka Vojtěcha Dyka, má tři syny.

KLÁRA TROJANOVÁ (Pollertová)

je česká herečka která působí v několika pražských divadlech, publiku je známá především z mnoha televizních inscenací, filmů i seriálů (například Návštěvníci, Vesničko má středisková, Operace mé dcery, Jedna ruka netleská, Ve stínu). Je manželkou herce Ivana Trojana a má s ním 4 syny.

PETER SERGE BUTKO

je divadelní a televizní režisér, s oběma herečkami jej pojí dlouholeté přátelství. S Tatianou Dykovou jej navíc pojí letitá spolupráce na divadelních projektech (Bláznivý Petříček, Posedlost, Zhasněte Lampiony, a další), charitativních projektech (Vánoční bazar v Mokré čtvrti, Mental Power Film festival), nebo na hudebním projektu Snesitelná lehkost pití uváděného v pražské Lucerně. V současné době působí převážně jako režisér v Latinské Americe.

MICHAL KINDL

Nový objev české hudební scény, zpěvák a textař Michal Kindl, vydal v březnu 2018 své debutové album Barvy, na němž se podílel společně s producentem Alešem Zenklem a které se setkalo s velmi dobrou kritikou. Svědčí o tom i fakt, že si ho jako hosta své tour vybral např. David Koller a Štefan Margita

Mohlo by se líbit