Divadelní
předplatné

Dvě řady divadelního abonmá i předplatné pro děti v sezóně 2019/2020

Divadelní předplatné pro sezónu 2019/2020 je tradičně rozděleno na dvě skupiny, v nichž uvedeme dvanáct premiérových představení s důrazem na žánrovou pestrost, uměleckou kvalitu a výrazné herecké osobnosti. Kritériem výběru jsou kritiky oceňovaná představení a umělci, kteří za své výkony získali nejprestižnější herecká ocenění.
Zakoupením abonmá získáte slevu 10% proti cenám vstupenek ve volném předprodeji a po celý rok máte zajištěno stálé místo na vybraná představení, i v případě vyprodaného představení.

Aktuálně je již ukončen příjem přihlášek a objednané předplatné je pro vás přichystáno na pokladnách domu kultury do 18. 9. 2019.

Dětské předplatné Kašpárek pro nejmenší diváky nabízí pestrou čtveřici pohádkových titulů. Pravidelně v neděli od října do dubna se na malé diváky budeme těšit u klasických pohádek, písniček a veselých příběhů. Více informací o dětských představení v záložce níže. Uzávěrka přihlášek je 19. října 2019. Vyplněné přihlášky zasílejte na e-mail vrublova@dkv.cz nebo vyplňte a předejte na pokladně DKMO.  Zakoupené abonmá nelze vyměnit ani vrátit.

Skleněný strop
Předplatné A

Skleněný strop

Divadlo Ungelt

Malý princ
Předplatné A

Malý princ

Studio DVA divadlo, Praha

Walls and Handbags
Předplatné A

Walls & Handbags

Losers Cirque Company

Předplatné A

Balada pro banditu

Divadlo A. Dvořáka, Příbram

HLEDÁME NOVÝ TERMÍN Předplatné A

Moje tango

Studio DVA divadlo, Praha

Čo sa sníva trpaslíkom
Předplatné A

Čo sa sníva trpaslíkom

Radošinské naivné divadlo, Bratislava

Madame Rubinstein
Předplatné A

Madame Rubinstein

K. Schauerová - M. Sucharda