Informace k divadelnímu abonmá v sezóně 2020/2021

Divadelní předplatné pro sezónu 2020/2021 je tradičně rozděleno na dvě skupiny, v nichž uvedeme dvanáct premiérových představení s důrazem na žánrovou pestrost, uměleckou kvalitu a výrazné herecké osobnosti. Kritériem výběru jsou kritiky oceňovaná představení a umělci, kteří za své výkony získali nejprestižnější herecká ocenění.

Výhody předplatného

  • zakoupením abonmá získáte slevu proti cenám vstupenek ve volném předprodeji
  • po celý rok máte zajištěno stálé místo na vybraná představení, i v případě vyprodaného představení
  • předplatitelská karta je přenosná, můžete ji darovat nebo půjčit
  • budeme vás pravidelně informovat nejen o všech představeních v rámci předplatného, ale také jako první se dozvíte o dalších aktivitách Domu kultury města Ostravy
  • jako bonus pro předplatitele nabízíme představení Jak zabít komika divadla Ungelt s 50% slevou. Toto představení se nepodařilo odehrát v sezóně 2019/20 a bude uvedeno na podzim 2020. Vstupenky na představení se slevou si můžete zakoupit kdykoliv po úhradě abonmá.

Jak objednat?

Pokud se rozhodnete zakoupit si divadelní předplatné, využijte elektronický formulář u jednotlivých řad předplatného níže nebo vyplňte přihlášku, kterou naleznete v předplatitelské brožuře v distribučních místech OIS či u pokladen DKMO.

Stávajícím předplatitelům rezervujeme místa do 20. 6. 2020 za předpokladu, že je potvrdí zasláním přihlášky. Pokud do tohoto data předplatné neobnoví, místa budou uvolněny do prodeje.

Úhrada objednávek a vyzvednutí abonentek v pokladně Domu kultury města Ostravy od 1. 7. 2020 do 15. 9. 2020. Uzávěrka předplatného je 11. 9. 2020. Zakoupené abonmá nelze vyměnit ani vrátit.

Předplatné A

Oscar pro Emily

Studio DVA divadlo, Praha

Předplatné A

Vitka

Divadlo Husa na provázku, Brno

Předplatné A

Kolaps

Losers Cirque Company, Praha

Předplatné A

K-Pax- Svět podle Prota

Stage Art, Brno

Předplatné A

Smrt obchodního cestujícího

Divadlo ABC - Městská divadla pražská, Praha

Předplatné A

Mužské oddelenie

Radošinské naivné divadlo, Bratislava

Předplatné A

Housle

Divadlo Ungelt, Praha