Zpět

Podmínky pro vstup na akce

Od čtvrtku 10. 2. 2022 není nutné předkládat doklad o bezinfekčnosti. Další informace naleznete v přehledu níže.

akt. 14.3.2022

PODMÍNKY PRO VSTUP NA AKCE

Platné od 14. března 2022

Při vstupu do budovy domu kultury již není nutné mít nasazený ochranný respirátor FFP2.


VRÁCENÍ VSTUPENEK

Diváci, kteří již mají zakoupené vstupenky a nemohou prokázat žádným z výše uvedených způsobů svou bezinfekčnost, mohou zažádat o vrácení vstupného nejpozději 21 dní před konáním akce. Zažádat o vrácení vstupného lze, s ohledem na stále se měnící situaci, aktuálně pouze na akce konané do 28. 2. 2022. O dalším vývoji budeme s dostatečným předstihem informovat.

Při vracení vstupenek můžete postupovat tímto způsobem:

  • zaslat žádost o storno vstupenky na email pokladna@dkv.cz. Je nezbytné uvést následující údaje: jméno, příjmení, číslo účtu, kam si přejete částku zaslat, termín a název akce, číslo vstupenky/ vstupenek (11místné číslo vpravo dole) a čestné prohlášení, že jste držitelem uvedených vstupenek

V případě platby vstupenky převodem či nákupem osobně na pokladně budou peníze vráceny na účet nakupujícího v rozmezí 7-14 dnů. V případě zakoupení vstupenky online (e-vstupenka) budou peníze vráceny na účet nakupujícího do 90 dnů společností Colosseum Ticket.

  • zažádat o storno osobně v místě zakoupení (vstupenky zakoupené v OIS lze vrátit pouze tam, stejně tak vstupenky zakoupené v DKMO lze vrátit pouze v DKMO)

Telefonicky vstupenky stornovat nelze.

Děkujeme vám za spolupráci při řešení této mimořádné situace a prosíme o trpělivost při vyřizování vašich žádostí.


V případě dalších dotazů se můžete obrátit na pokladnu DKMO.

Volejte nebo pište: 
+420 597 489 111
info@dkv.cz

Otevírací doba:

Pondělí – Pátek
8:00 – 20:00
Sobota – Neděle
16:00 – 20:00

Čtěte také

Musíme to opravit

Vážení návštěvníci, vzhledem k rekonstrukci domu kultury je budova od 1. 9. 2022 pro veřejnost uzavřena. Více informací týkajících se rekonstrukce DKMO a stavby nového koncertního sálu naleznete na www.koncertnisal.cz nebo na FB KS. Rovněž Vás budeme nadále informovat o aktuálním dění na FB DKMO. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v roce […]

Vítání léta s loutkami pod širým nebem pro celou rodinu

Letní měsíce jsou skoro tady a ještě, než začnou školní a divadelní prázdniny, tak k nám zavítá umělecký soubor Vi.Tvor s interaktivním loutkovým představením Kde budeme bydlet. V neděli 12. června ve 14 a 16 hodin zahrají na travnaté ploše za budovou domu kultury. Pohádka je určena dětem už od 3 let.

Kino Art už svůj provoz neobnoví

Kino Art má kvůli technické závadě od 18. prosince zavřeno. Komplikovaná a nákladná oprava v kombinaci s chystanou uzávěrou a rekonstrukcí celé budovy teď rozhodly – Art už svůj provoz neobnoví.

Zpět na novinky