Zpět

Prostor nejen pro orchestr!

Chcete uspořádat program v novém ostravském koncertním sále již nyní? V prostoru za Domem kultury města Ostravy, kde bude skutečně v přístavbě koncertního sálu umístěno orchestřiště, je nově vytvořený venkovní prostor pro konání kulturních akcí nejrůznějšího typu – koncerty, autorská čtení, besedy, workshopy, divadelní představení, semináře a co dalšího vás napadne. Koncertní sál pro všechny!

Hledáte prostor pro konání vaší akce?

Je vám k dispozici orchest(h)řiště Koncertního sálu Ostrava.

Co je orchest(h)řiště?

Venkovní prostor za Domem kultury města Ostravy, jehož uspořádání pro orchestr je vhodné pro nejrůznější programy, produkce, představení.

Co orchest(h)řiště poskytuje?

Nabízí 33 dřevěných špalků, dřevěné pódium, možnost nazvučení a nasvícení.

Prostor je k dispozici zcela zdarma. Zajištění nazvučení a nasvětlení je naceněno v několika úrovních v tzv. „produkčních balíčcích“, ze kterých si lze po individuální dohodě vybrat ten nejvhodnější. Podrobné informace získáte na koncertnisal@jfo.cz.

Produkční balíčky

Velký set – kapela

Malý set – mluvené slovo

Proč pořádat akci právě v orchest(h)řišti?

Můžete být jedni z prvních, kteří ukáží, jaký program pak nabídne skutečný koncertní sál.
Vzhledem k venkovnímu prostoru jsou zde volnější proticovidová opatření.
Pomůžeme vám s propagací přes sociální sítě Janáčkovy filharmonie Ostrava, Koncertního sálu Ostrava a Domu kultury města Ostravy.
Vzrostlé stromy stíní, přilehlý park i amfiteátr nabízí další využití.

Máte-li zájem uspořádat vaši akci v orchest(h)řišti, kontaktuje produkci, zarezervujte si prostor a nadefinujte si potřebné produkční zázemí.
Podrobné informace získáte na koncertnisal@jfo.cz.

Organizátoři: Janáčkova filharmonie Ostrava, Dům kultury města Ostravy, Fajna Dílna
Dramaturgie: vy všichni

 

Čtěte také

Musíme to opravit

Vážení návštěvníci, vzhledem k rekonstrukci domu kultury je budova od 1. 9. 2022 pro veřejnost uzavřena. Více informací týkajících se rekonstrukce DKMO a stavby nového koncertního sálu naleznete na www.koncertnisal.cz nebo na FB KS. Rovněž Vás budeme nadále informovat o aktuálním dění na FB DKMO. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v roce […]

Vítání léta s loutkami pod širým nebem pro celou rodinu

Letní měsíce jsou skoro tady a ještě, než začnou školní a divadelní prázdniny, tak k nám zavítá umělecký soubor Vi.Tvor s interaktivním loutkovým představením Kde budeme bydlet. V neděli 12. června ve 14 a 16 hodin zahrají na travnaté ploše za budovou domu kultury. Pohádka je určena dětem už od 3 let.

Kino Art už svůj provoz neobnoví

Kino Art má kvůli technické závadě od 18. prosince zavřeno. Komplikovaná a nákladná oprava v kombinaci s chystanou uzávěrou a rekonstrukcí celé budovy teď rozhodly – Art už svůj provoz neobnoví.

Zpět na novinky