Zpět

XIX. Mezinárodní festival outdoorových filmů začíná v pátek

Devatenáctý ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů letos probíhá na třiceti místech v Česku a na Slovensku. Kompletní program včetně slavnostního zahájení však máte možnost zhlédnout pouze u nás. Festival začíná v pátek v 18 hodin a v DKMO potrvá do soboty 30. října.

Začátek XIX. Mezinárodního festivalu outdoorových filmů se blíží. Slavnostní zahájení festivalu se uskuteční v pátek 22. října v 18 hodin v divadelním sále domu kultury. Jeho součástí bude bohatý kulturní program s vystoupením účinkujících a hostů. Dorazí například účastnice závodů Spartan Race Adéla Voráčková, významný český horolezec šedesátých let a držitel titulu Mistr sportu Gerhard Tschunko a extrémní kajakář Jakub Šedivý. Hudební část programu zastane krnovská kapela Camara čerpající z rytmů a písní národa Mandeng ze západní Afriky. Moderátorem večera bude Marian Žárský. Během slavnostního zahájení proběhne projekce vybraných filmů 19. ročníku festivalu.

Festival potrvá v Domě kultury města Ostravy do soboty 30. října. Zatímco slavnostní zahájení proběhne v divadelním sále, ostatní projekce se budou konat v místním kině Art denně v 17 a 19 hodin.

Vstupenka na jeden filmový blok stojí 80 Kč (studenti a senioři sleva 20 Kč), permanentka na celý festival pak 400 Kč.

PROGRAM A PRODEJ VSTUPENEK

 

Čtěte také

Musíme to opravit

Vážení návštěvníci, vzhledem k rekonstrukci domu kultury je budova od 1. 9. 2022 pro veřejnost uzavřena. Více informací týkajících se rekonstrukce DKMO a stavby nového koncertního sálu naleznete na www.koncertnisal.cz nebo na FB KS. Rovněž Vás budeme nadále informovat o aktuálním dění na FB DKMO. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v roce […]

Vítání léta s loutkami pod širým nebem pro celou rodinu

Letní měsíce jsou skoro tady a ještě, než začnou školní a divadelní prázdniny, tak k nám zavítá umělecký soubor Vi.Tvor s interaktivním loutkovým představením Kde budeme bydlet. V neděli 12. června ve 14 a 16 hodin zahrají na travnaté ploše za budovou domu kultury. Pohádka je určena dětem už od 3 let.

Kino Art už svůj provoz neobnoví

Kino Art má kvůli technické závadě od 18. prosince zavřeno. Komplikovaná a nákladná oprava v kombinaci s chystanou uzávěrou a rekonstrukcí celé budovy teď rozhodly – Art už svůj provoz neobnoví.

Zpět na novinky